Zveřejněno 14/08/2020 by vmwareczechrepublic

U hromadné práce na dálku jde především o důvěru

Důvěra je základním předpokladem obchodního úspěchu. Rozvoj nových způsobů výkonu práce si vynutí vztahů mezi různými pracujícími jedinci a subjekty, mají-li podniky přežít v dnešním komplikovaném a nestabilním prostředí.

Zveřejněno 02/09/2020 by vmwareczechrepublic

Přednášky, které si na letošním VMworldu nemůžete nechat ujít

Ať se k nám připojíte z kanceláře, domácí pracovny, nebo pohovky v obývacím pokoji, budete mít jedinečný přístup k široké škále přednášek rozdělených do několika speciálně zaměřených tematických okruhů.

Zveřejněno 21/09/2020 by vmwareczechrepublic

Kviz: Jakým typem účastníka konference VMworld jste?

Otestujte se a zjistěte, jaký typ účastníka konference jste 🙂

Nejnovější příspěvky

Zveřejněno 21/09/2020 by vmwareczechrepublic

Nejde o bezpečnost. Jde o vzdělávání.

Podoba kybernetického zločinu se mění, stejně jako strategie těch, kdo ho provozují. Už dávno se nejedná o uhrovité adolescenty u počítače doma v pokojíčku, ale o celé spektrum různých lidí s různou motivací, kteří uplatňují stále pestřejší paletu taktik.

Zveřejněno 14/09/2020 by vmwareczechrepublic

Klíč k obchodnímu úspěchu?

Neschopnost poskytnout aplikace příští generace může vést až k pádu firmy – 80 % vývojářů aplikací a IT manažerů v regionu EMEA se domnívá, že bez úspěšné modernizace aplikací nebudou podniky schopné poskytovat nejkvalitnější možnou zákaznickou zkušenost.

Zveřejněno 10/09/2020 by vmwareczechrepublic

Dosažení odolnosti podnikání

Firmy všech velikostí musely přehodnotit své zavedené přístupy, pokud chtěly zůstat v provozu. Odvedly nesmírné množství práce, aby udržely své zaměstnance v bezpečí a přesto dokázaly poskytovat služby svým zákazníkům.

Zveřejněno 27/08/2020 by vmwareczechrepublic

Síť se stala klíčovým nástrojem zabezpečení a poskytování moderních aplikací

Síť se stala nesmírně důležitou spojnicí, která přenáší data od zdroje přímo do rukou koncových uživatelů. Propojuje datová centra, různé cloudy, senzory IoT na okraji sítě – vše, co tvoří dnešní podnik. 

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy