Prömiyer Ağ İletişimi Etkinliği Future:NET 2021’e Katılın

Yayınlanan 12/03/2021 by VMware Türkiye

Future:NET Nedir?

VMware sponsorluğunda ağ iletişimi alanında gerçekleştirilecek olan Future:NET 2021, yılın en önemli düşünce önderliği etkinliğidir. 23 Mart’ta AMER bölgesinde ve 24 Mart’ta EMEA ile APJ bölgelerinde gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik aynı anda tüm dünyada canlı olarak yayımlanacak ve ağ iletişimi alanında önde gelen liderlerin samimi ve ayrıntılı tartışmalarını içerecek. Ağ iletişiminin geleceğiyle ilgili açık, dürüst ve hatta bazen heyecan dolu sohbetlere hazır olun!

Future:NET 2021 Etkinliğinin Önceki Yıllardakinden Farkı Ne?

Future:NET bugüne kadar VMworld etkinliği sırasında gerçekleştirilen ve sadece davet edilen katılımcıların yer alabildiği, yüz yüze bir etkinlikti. Bu yıl ise Future:NET’i bir adım ileriye taşıyarak sanal olarak gerçekleştirecek ve yeni bir etkileşimli çevrimiçi platformda tüm dünyada canlı olarak yayımlayacağız. Böylece, etkinliğin geçmişteki samimi ve doğal havasını korurken katılımcıların değerli görüşlerini dünyanın dört bir yanındaki değişim liderleriyle paylaşabilmesini sağlayacağız.

Neden Future:NET’e Katılmalısınız?

Future:NET diğer sektör etkinliklerinden farklıdır. Ağ iletişimi alanındaki diğer konferanslar satıcıların ürünlerini sunduğu etkinliklere dönüşmüştür. Future:NET’te ise ürün tanıtımına izin verilmez ve bunun yerine sektördeki profesyonellerin derinlemesine sohbetler ettiği açık uçlu tartışmalar yürütülür. Future:NET, VMware ürünlerinin tanıtımına veya düşünce havuzu faaliyetlerine yönelik değildir. Hiçbir satıcıya öncelik verilmeyen bu sektör etkinliğindeki konuşmalara değişimi tahmin etmiş, yaratmış veya yaymış olup yeni teknolojilerin ve bu teknolojilerle dünyayı değiştirme olanağının cazibesine kapılan kişiler yön verir. Azure’dan Albert Greenberg, Google Cloud’dan Bikash Koley, Stanford Üniversitesinden Nick McKeown, VMware’den Pere Monclus ve Cisco’dan Vijoy Pandey gibi önde gelen isimlerin söyleyeceklerine kulak verin.

İlk kez, katılmak isteyen herkes için tüm etkinliği dünya genelinde yayımlayacağız. Ayrıca, gerçek bağlantılar kurulmasını destekleyen benzersiz etkileşim özellikleri de ekleyeceğiz.

Neler Öğreneceğim?

Bu yılın teması Dört Bölümde Ağ İletişiminin Geleceği olacak. Yeni bağlantı hizmetleri ve sanal ağ otomatik pilotu geliştirme çalışmaları gibi konular sayesinde, çalışma ortamının yakın gelecekte ve uzun vadede nasıl görüneceği hakkında daha iyi bir fikir sahibi olacaksınız. Ayrıca bu vizyonun geçtiğimiz 12 aydaki sıra dışı gelişmeler sonucunda ne kadar değiştiğini öğreneceksiniz.

1. Bölüm

Modern Apps and Users—The Rise of Connectivity Services konulu tartışmada sektörde önde gelen isimlere katılın.

2. Bölüm

The Virtualized Network Infrastructure—The Pursuit of Autopilot ile ilgili ayrıntılı bilgi edinin.

3. Bölüm

Evolving the Physical—How Far Will It Go? konulu tartışmada sektördeki uzmanların yazılıma geçiş hakkında söyleyeceklerine kulak verin. 

4. Bölüm

Ağ ekiplerinin geleceğini konuşacağımız Don’t Forget the Humans adlı samimi sohbette bize eşlik edin.

Nasıl Kaydolabilirim?

Etkinliğe sınırlı sayıda kişi katılabileceğinden bir an önce kaydolun. Bu süreçte etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi Future:NET 2021 etkinlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Category: Haberler ve Öne Çıkanlar

Tags: , , , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 10/03/2021 tarafından charlene

Attend Future:NET 2021 – A Premier Networking Event

What is Future:NET?  Sponsored by VMware, Future:NET 2021 is the premier thought leadership event on networking of the year. Scheduled for March 23 in AMER and March 24 in EMEA and APJ, the event will be simulcast live around the world—showcasing authentic, in-depth discussions led by the who’s-who of networking leaders. Come prepared to hear open, honest, and sometimes lively conversations about the future direction of networking.  […]

Yayınlanan 12/03/2021 tarafından vmwareemeasmt

Attend Future:NET 2021 – A Premier Networking Event

What is Future:NET?  Sponsored by VMware, Future:NET 2021 is the premier thought leadership event on networking of the year. Scheduled for March 23 in AMER and March 24 in EMEA and APJ, the event will be simulcast live around the world—showcasing authentic, in-depth discussions led by the who’s-who of networking leaders. Come prepared to hear open, honest, and sometimes lively conversations about the future direction of networking.  […]

Yayınlanan 30/11/2020 tarafından VMware Türkiye

Ağları, değişen uygulama ortamına göre modernize etmek

Nick Cross; Başkan Yardımcısı; Ağ, Güvenlik ve Otomasyon; EMEA Bölgesi, VMware Ağ iletişimi konusunu yönetim düzeyinde gündeme getirmek zor olabilir çünkü bu konu, birçok yönden kendi başarısına yenik düşer. Ağlar iyi performans gösterdiğinde dikkat çekmekte sorun yaşar ve görünmez bir biçimde çalışır. Bununla birlikte iş açısından kritik modern uygulamalar söz konusu olduğunda ağ iletişimi çok […]

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy