Dijital Çalışma Ortamı Analisti Serisi – “Her Yerden Çalışabilen İş Gücü” Tartışması

Yayınlanan 02/02/2021 by VMware Türkiye

Geleneksel ofisin akla gelen ilk çalışma ortamı olmaktan çıkmasıyla birlikte çalışma şeklimiz 2020 yılında kökten değişti.

2021’de bundan sonraki çalışma şeklimizi planlarken, dağıtılmış “her yerden çalışabilen iş gücü” mü kullanılacak, yoksa her şey eski haline mi dönecek?

En önemlisi, liderler bu değişimler karşısında nasıl başarılı olabilir?

9 Şubat Salı günü Gartner firmasından ve Oxford Üniversitesi’nden katılımcıların yer alacağı VMware Dijital Çalışma Ortamı Analisti Serisi – “Her Yerden Çalışabilen İş Gücü” Tartışması’nda sizi de bize katılmaya davet ediyoruz.

Etkinliğimize hemen bu linkten kayıt olabilirsiniz.

 

Neden katılmalısınız?

  1. Gartner, dijital çalışma alanı konusunda dünya çapında önde gelen kuruluşlardan biridir ve Gartner’da Dijital Çalışma Alanı Altyapısı konusunda Kıdemli Direktör Analist olan Stuart Downes’ın bu tartışmada bize katılmasından büyük memnuniyet duyuyoruz.
  2. Oxford Üniversitesinde görev yapan ve Future of Work (Geleceğin Çalışma Şekli) Programı’nın Direktörü olan Dr. Frey’in katılacağı bir panelimiz de olacak. Financial Times tarafından 2019’un En İyi Kitapları arasında seçilen The Technology Trap (Teknoloji Tuzağı) kitabının yazarı olan Dr. Frey ayrıca G20, OECD, Avrupa Komisyonu, Birleşmiş Milletler ve çeşitli Fortune 500 şirketleri gibi kuruluşlara danışmanlık da yapmıştır.
  3. “Her yerden çalışabilen iş gücü” artık gerçeğe mi dönüştü sorusunun yanıtını, bu konuda önde gelen uzmanlar, VMware uzmanları ve müşterileri ile birlikte arayabilirsiniz.
  4. Pazardaki trendler, iş gücü stratejileri ve dijital çalışma ortamı çözümleri gibi ilginç konuların ele alınacağı 75 dakikanın sizin için çok verimli olacağını tahmin ediyoruz.
  5. Seyahat etmenize gerek yok! Katılmak için kayıt olmanız yeterli.

2021 (ve sonrası) için dijital iş gücü planlamanıza bir an önce başlamak istiyorsanız sizi de hemen aramıza bekliyoruz!


Category: Haberler ve Öne Çıkanlar

Tags: , , , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 27/03/2020 tarafından VMware Türkiye

İstisnadan standarda: Çalışanlarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde uzaktan çalışmasını nasıl sağlayabilirsiniz?

İşler artık “alışıldığı gibi” gitmiyor. COVID-19 küresel salgını tüm dünyada hızlı bir şekilde yayılırken, bizler de sürekli değişen bu duruma uyum sağlamaya çalışıyoruz. Okulların ve iş yerlerinin kapanıp evden çalışmanın ve uzaktan eğitiminin tercih edilmesi ve hatta mecburi kılınmasıyla işleri devam ettirmek kolay değil, ancak küresel salgına karşı bir o kadar da gerekli… Kendimizi bugüne […]

Yayınlanan 22/02/2021 tarafından VMware Türkiye

Deutsche Telekom IT Solutions RUS Pazara Sunma Süresini VMware Cloud Foundation ile Kısaltıyor

Deutsche Telekom IT Solutions RUS, Avrupa’nın bir numaralı şirketi Deutsche Telekom’un stratejik BT bölümü. Şirket, 1995 yılından beri Rus pazarında faaliyet gösteriyor. Deutsche Telekom IT Solutions RUS, bu süre zarfında telekomünikasyon, otomotiv, lojistik, sağlık ve daha birçok sektörde önde gelen BT hizmeti sağlayıcılarından biri haline geldi. Deutsche Telekom IT Solutions,Rusya’daki çalışmalarını yazılım geliştirme, telekomünikasyon ve […]

Yayınlanan 13/03/2020 tarafından VMware Türkiye

NRF 2020 Notları: VMware, akıllı mağazalarda perakendecilerin marka deneyiminin dijital dönüşümüne yardımcı oluyor

New York’ta gerçekleşen ve perakendeyle ilgili teknolojilerin detaylıca yer aldığı NRF 2020, perakende odaklı etkinlikler arasında yine en büyüğü, en kalabalığı ve en ilgi çekicisi olmayı başardı. Etkinlikteki stantların pek çoğunda VMware teknolojisinin BT altyapılarının yapay zekası olarak konumlandığı gözlemlendi. Fuar kapsamında gerçekleştirilen ve New York şehrindeki çeşitli mağazalara yapılan bir tur olan “Retail Safari” […]

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy