TEST: VMworld kişilik tipiniz hangisi?

Yayınlanan 17/09/2020 by VMware Türkiye

VMworld hızla yaklaşıyor. 2004’te başlatılan yıllık etkinliğin bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilecek.

Yanlış okumadınız! 16 yılda milyonlarca ziyaretçi, yüzlerce açılış konuşmasına kulak verip binlerce oturuma katıldı. Her katılımcının kendine özgü bir deneyim yaşaması ise bu etkinliğin en güzel tarafı…

Biz de etkinliğe hem düzenli olarak katılanların hem de bu yıl ilk kez katılacak olanların ne tip bir VMworld kişilikleri olduğunu belirleyebilecekleri bir test hazırladık.

Mümkün olduğunca fazla oturuma katılmaya mı çalışıyorsunuz? Yarışmalara mı meraklısınız? Yoksa ilginizi en çok sosyalleşmek mi çekiyor? Tarzınızı ortaya çıkarmanın tam zamanı!

Aşağıdaki soruları yanıtlayın ve cevaplarınızı not edin. Testi tamamladığınızda bu cevapların toplamı, VMworld kişilik tipinizi gösterecek. Sosyal kanallarda #VMworld etiketini kullanarak sonuçlarınızı herkesle paylaşmayı da lütfen ihmal etmeyin!

Kağıdınız kaleminiz hazırsa, başlıyoruz!

Not: VMworld kayıtları hâlâ açık. Henüz kaydolmadıysanız teknoloji dünyasının en merakla beklenen etkinliğinde bize katılmak için sanal yerinizi hemen, bu linkten ayırtabilirsiniz:

 

İŞTE SORULAR:

1: Günün açılış konuşması başlıyor! Bu ilk oturum hakkında sizi en çok heyecanlandıran şey ne?

A. Yeni duyuruları ilk duyanlar arasında olmak

B. En sevdiğim VMware yöneticilerini kanlı canlı ekranda görmek

C. Tüm işlerimde kullanabileceğim yeni bilgiler edinmek

 

2: Öğle yemeği zamanı geldi! Barselona’da olsak, açılış konuşması sonrasında aşağıdaki İspanyol yemeklerinden hangisini tercih ederdiniz?

A. Gazpacho Çorbası

B. Paella

C. Çuro

 

3: VMworld için mutlaka yanınızda taşıyacağınız aksesuar hangisi olurdu?

A. Verilen tüm bilgileri not alabileceğim dizüstü bilgisayarım veya not defterim!

B. Çanta, defter, kalem… Logolu bütün VMworld ganimetlerim!

C. Resmî VMware Odyssey spor ceketi

 

4: Sıradaki oturumunuzdan sonra Barselona’da biraz boş vaktiniz kaldı. İlk önce nereye giderdiniz?

A.La Sagrada Famillia

B. Opuim Bar

C. Parc Güell

 

5: Programınızı yapma zamanı geldi! En merakla beklediğiniz VMworld modülü hangisi?

A. Sanal Bulut Ağı

 

B. Yeni Trendler

 

C. Uygulama Modernleştirme

 

6: Normal bir günde en verimli çalışabildiğiniz yer neresi?

A. Kendi işlerime odaklanabildiğim evim

 

B. İş arkadaşlarımla iletişim halinde kalabildiğim sürece herhangi bir yer

 

C. Geleneksel çalışma tarzını sevdiğim için şirketteki ofisim

 

7: Zoom görüşmeleri için aşağıdakilerden hangisini arka plan olarak kullanırdınız?

A.

B.

C.

 

8: Biraz da geçmişe dönelim. Aşağıdaki VMworld temalarından en çok hangisini beğenmiştiniz?

A. İz Bırakın

B. Sınır Yok

 

 

 

 

 

C. YARIN olun

 

9: DEVASA bir etkinlik olan VMworld’de normal koşullarda her gün neredeyse 10 km yürümeniz gerekirdi! Evden katılacağınız bu yılki etkinlikte, bu adımların eksikliğini nasıl gidereceksiniz?

A. İlgimi çeken oturumlara katılabildiğim sürece, yürümemek beni rahatsız etmez.

 

B. İşten sonra arkadaşlarımla uzun bir yürüyüş yapacağım.

 

C. Oturumları canlı yayından izlerken koşu bandının üzerinde olacağım. Hem iş hem sağlık bir arada!

 

Şimdi de yanıtlarınıza bakalım:

En çok A şıkkını işaretleyenler: İçerik Tüketicisi

En çok içeriklerden yararlanmayı seviyorsunuz! VMworld’de zamanınızı akıllıca kullanıp mümkün olduğunca fazla bilgi edinecek ve bu sayede önümüzdeki yıl boyunca iş arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Bu yılki etkinlik, bugüne kadar katıldığınız en verimli VMworld olabilir! Oturumları isteğe bağlı olarak daha sonra da seyredebilme fırsatı sayesinde daha önce hiç olmadığı kadar fazla içeriğe ulaşabileceksiniz!

 

En çok B diyenler: Sosyal Kelebek 

Karşılıklı ilişki kurma fırsatlarını hiç kaçırmıyorsunuz. Harika bir açılış konuşması sonrasında sizin gibi teknoloji uzmanlarıyla sohbet etmek veya kapanış partisinde kurtlarınızı dökmek gibi her çeşit aktivitede yer alıyorsunuz! Bu yılki sanal VMworld’de aynı sosyal olanakları bulamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz ama merak etmeyin! Diğer VMworld katılımcılarıyla sohbet etmek, yeni bağlantılar kurmak ve kutlamalara katılmak için her yıl olduğu gibi çok sayıda fırsat bulacaksınız. Diğer katılımcılarla nasıl iletişim kurabileceğinize dair daha fazla bilgi edinmek için hemen VMworld’e kaydolun!

 

Rekoru C’de olanlar: Odyssey Hastası

Sizi esas heyecanlandıran şey uygulamalı görevler! Odyssey Uygulamalı Laboratuvarları sayesinde VMware portföyü hakkındaki bilgilerinizi ve uzmanlığınızı test etmekten hoşlanıyorsunuz. Bunun bir yarışma şeklinde olması da sizi çok heyecanlandırıyor. Puan tablosunda en üst sıraya tırmanmak, çekici ödüller kazanmak ve bu sayede bir yıl boyunca herkesi etkilemek istiyorsunuz! Neyse ki Odyssey, her yıl olduğu gibi VMworld 2020’de de önemli bir rol oynuyor. Alıştırma yapmaya başlayın. Bu yıl sizin yılınız olabilir!


Category: Haberler ve Öne Çıkanlar, VMworld

Tags: , , , , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 09/12/2019 tarafından VMware Türkiye

VMworld Europe 2019 – Rekorları kıran bir etkinlik

İspanya’nın güzel şehri Barcelona, 4-7 Kasım arasında 13.000 kişinin katılımıyla her yıl düzenlenen VMworld Europe’a ev sahipliği yaptı. Etkinliğin odağında, katılımcılara bulut yolculuklarına nasıl hız katabilecekleri ve hızlı bir şekilde değişen BT ortamı çevresinde nasıl momentum kazanabilecekleri yer alıyordu. Açılış günü, VMware CEO’su Pat Gelsinger’in ilham verici açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında, seçim ile karmaşıklığın […]

Yayınlanan 07/07/2020 tarafından VMware Türkiye

Sanal Bulut Ağı, yapısal güvenlik ve modern uygulama dağıtımı sunmak için kurumların kullandığı sihirli bir çözüm haline geliyor

Uygulamaların ve verilerin kurum içinde gerekli yerlere ulaştırılmasına yarayan ağlar, işletmelerin istekleri ve ihtiyaçları için yapısal güvenliğin sağlanmasında kritik bir önem taşıyor. Ancak ağlar, bu duruma rağmen işletmelerin DNA’sının bir parçası olarak kabul edilmek yerine teknik bir detay olarak görülüyor. Avrupa’daki BT müdürlerinin neredeyse üçte ikisi (%57) ağlarında uçtan uca görünürlük elde etmenin çok zor […]

Yayınlanan 20/09/2019 tarafından VMware Türkiye

VMworld 2019 Avrupa’da neden yer almalısınız?

Günümüzün hızla değişen BT dünyasına tüm sektörler ayak uydurmaya çalışıyor. Dijital dönüşüm artık şirketlerin iş süreçlerinde yaptığı değişikliklerle kendini somut olarak göstermeye başladı. VMworld ise 2004’ten beri BT alanında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken tüm konuları incelikleriyle beraber tek bir etkinlikte bir araya getirmeye devam ediyor! Geçen yıl 101 ülkeden 13 bin katılımcı ile gerçekleşen VMworld […]

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy