VMworld 2020’de Sizi Neler Bekliyor?

Yayınlanan 24/07/2020 by VMware Türkiye

Siz zahmet etmeyin, biz size geliyoruz! Teknoloji dünyasının her yıl merakla beklenen etkinliği bu kez canlı yayınla evinize geliyor!

Elbette Barselona’yı ve konferanstaki arkadaşlarımızı özleyeceğiz ama VMworld yine her zamanki gibi heyecan verici, sürükleyici, bilgilendirici olacak ve tarihinde ilk kez bu yıl, tamamen çevrimiçi ortamda düzenlenecek.

Evinizden çıkmak zorunda kalmadan, VMworld hakkında bildiğiniz ve sevdiğiniz her şeyin ele alınacağı tam bir haftalık bu sanal etkinlikte bize katılın.

Etkinliğe henüz kaydolmadıysanız VMworld 2020’de sizi nelerin beklediğini aşağıda görebilirsiniz:

  • Özel Güncellemeler ve Bilgiler

VMware tarihinde ilk defa VMworld’ü ayağınıza getiriyor!

Dünyanın neresinde olursanız olun size en güncel duyuruların ve uzman bilgilerinin tamamını en ön sıradan izleme garantisi veriyoruz. Ayrıca sürükleyici açılış konuşmaları, misafir konuşmacılar ve en yeni eğitim olanaklarını içeren oturum kataloğunun tümüne erişebileceksiniz.

Tüm içerik kataloğumuz şu anda yayında ve incelenmeye hazır. Bu katalogda vizyon ve inovasyon, uygulama modernleştirme, yapısal güvenlik, Telko 5G, çoklu bulut ve dijital çalışma ortamı gibi, sizin için önem taşıyan pek çok konuyu ele alıyoruz.

İnovasyon yolculuğunun ön saflarında yer almak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi VMworld’de bulabilirsiniz: Geliştirme modellerini Modern Uygulamalar modülümüzde keşfedebilir, Yapısal Güvenlik modülümüze katılarak amaca yönelik tek dahili güvenlik duvarını derinlemesine inceleyebilir veya Telko 5G modülümüzü takip ederek uzmanlara kulak verebilirsiniz.

  • Uygulamalı Laboratuvarlar

Bir yandan en güncel bilgiler, güncellemeler ve şirket içindekilerin deneyimlerinden faydalanırken diğer yandan kendi bilgilerinizi test edebilirsiniz.

VMware Odyssey Uygulamalı Laboratuvarlarına özel erişim hakkı sayesinde pratik becerilerinizi değerlendirin, gerçek senaryolarda kullanın ve meslektaşlarınıza da aynısını yapmaları için çevrimiçi olarak meydan okuyun.

  • Ücretsiz Kaydolun

VMworld 2020’nin en iyi özelliği ise hiç olmadığı kadar fazla insanın bu çevrimiçi etkinliğin tadını çıkarabilecek olması. Uçuş yok, otel rezervasyonu yok, bilet masrafı yok… Evet, ilk defa VMworld için kayıt ücreti ödemeniz gerekmiyor!

Sizi etkinliğimizde görmek için sabırsızlanıyoruz. VMworld Online 2020‘ye şimdi kaydolun!


Category: Haberler ve Öne Çıkanlar

Tags: , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 21/08/2020 tarafından VMware Türkiye

VMworld 2020’nin her modülünde kaçırmamanız gereken oturumları sizin için seçtik!

VMworld katılımcılarının dikkatine! Bildiğiniz gibi teknoloji dünyasının en merakla beklenen etkinliği #VMworld bu sene çevrimiçi ortamda gerçekleşiyor. Etkinliğe katılmak ise çok kolay! Özel modüllerdeki çok çeşitli oturumlara eşsiz bir erişim elde etmek için bize ofisinizden, evinizdeki çalışma alanınızdan veya oturma odanızdaki koltuktan katılabilirsiniz. Etkinlik programını siz, sektörünüz ve kariyeriniz için en önemli konularda en güncel […]

Yayınlanan 17/09/2020 tarafından VMware Türkiye

TEST: VMworld kişilik tipiniz hangisi?

VMworld hızla yaklaşıyor. 2004’te başlatılan yıllık etkinliğin bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilecek. Yanlış okumadınız! 16 yılda milyonlarca ziyaretçi, yüzlerce açılış konuşmasına kulak verip binlerce oturuma katıldı. Her katılımcının kendine özgü bir deneyim yaşaması ise bu etkinliğin en güzel tarafı… Biz de etkinliğe hem düzenli olarak katılanların hem de bu yıl ilk kez katılacak olanların ne tip […]

Yayınlanan 04/03/2019 tarafından VMware Türkiye

VMworld 2018 Avrupa’da Hiper Bütünleşik Altyapı’nın Endüstriyi Nasıl Dönüştürdüğüne Tanık Olun!

Son yeniliklerin duyurulacağı, sertifikalı eğitimlerin, geniş kapsamlı ara oturumların yer alacağı ve sizi dijital dönüşümde altyapı uzmanı haline getirecek VMworld 2018 Avrupa’ya sadece birkaç hafta kaldı. Endüstri liderlerinden Yanbing Li, Christos Karamanolis, Corman Hogan ve Duncan Epping’in de bilişim teknolojilerinin geleceği hakkındaki görüşlerini paylaşacakları etkinliğimiz, 20. yılımız şerefine birçok müşterimiz, iş ortağımız ve çalışanlarımızla birlikte […]

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy