VMworld 2020’de Sizi Neler Bekliyor?

Yayınlanan 24/07/2020 by VMware Türkiye

Siz zahmet etmeyin, biz size geliyoruz! Teknoloji dünyasının her yıl merakla beklenen etkinliği bu kez canlı yayınla evinize geliyor!

Elbette Barselona’yı ve konferanstaki arkadaşlarımızı özleyeceğiz ama VMworld yine her zamanki gibi heyecan verici, sürükleyici, bilgilendirici olacak ve tarihinde ilk kez bu yıl, tamamen çevrimiçi ortamda düzenlenecek.

Evinizden çıkmak zorunda kalmadan, VMworld hakkında bildiğiniz ve sevdiğiniz her şeyin ele alınacağı tam bir haftalık bu sanal etkinlikte bize katılın.

Etkinliğe henüz kaydolmadıysanız VMworld 2020’de sizi nelerin beklediğini aşağıda görebilirsiniz:

  • Özel Güncellemeler ve Bilgiler

VMware tarihinde ilk defa VMworld’ü ayağınıza getiriyor!

Dünyanın neresinde olursanız olun size en güncel duyuruların ve uzman bilgilerinin tamamını en ön sıradan izleme garantisi veriyoruz. Ayrıca sürükleyici açılış konuşmaları, misafir konuşmacılar ve en yeni eğitim olanaklarını içeren oturum kataloğunun tümüne erişebileceksiniz.

Tüm içerik kataloğumuz şu anda yayında ve incelenmeye hazır. Bu katalogda vizyon ve inovasyon, uygulama modernleştirme, yapısal güvenlik, Telko 5G, çoklu bulut ve dijital çalışma ortamı gibi, sizin için önem taşıyan pek çok konuyu ele alıyoruz.

İnovasyon yolculuğunun ön saflarında yer almak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi VMworld’de bulabilirsiniz: Geliştirme modellerini Modern Uygulamalar modülümüzde keşfedebilir, Yapısal Güvenlik modülümüze katılarak amaca yönelik tek dahili güvenlik duvarını derinlemesine inceleyebilir veya Telko 5G modülümüzü takip ederek uzmanlara kulak verebilirsiniz.

  • Uygulamalı Laboratuvarlar

Bir yandan en güncel bilgiler, güncellemeler ve şirket içindekilerin deneyimlerinden faydalanırken diğer yandan kendi bilgilerinizi test edebilirsiniz.

VMware Odyssey Uygulamalı Laboratuvarlarına özel erişim hakkı sayesinde pratik becerilerinizi değerlendirin, gerçek senaryolarda kullanın ve meslektaşlarınıza da aynısını yapmaları için çevrimiçi olarak meydan okuyun.

  • Ücretsiz Kaydolun

VMworld 2020’nin en iyi özelliği ise hiç olmadığı kadar fazla insanın bu çevrimiçi etkinliğin tadını çıkarabilecek olması. Uçuş yok, otel rezervasyonu yok, bilet masrafı yok… Evet, ilk defa VMworld için kayıt ücreti ödemeniz gerekmiyor!

Sizi etkinliğimizde görmek için sabırsızlanıyoruz. VMworld Online 2020‘ye şimdi kaydolun!


Category: Haberler ve Öne Çıkanlar

Tags: , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 09/12/2019 tarafından VMware Türkiye

VMworld Europe 2019 – Rekorları kıran bir etkinlik

İspanya’nın güzel şehri Barcelona, 4-7 Kasım arasında 13.000 kişinin katılımıyla her yıl düzenlenen VMworld Europe’a ev sahipliği yaptı. Etkinliğin odağında, katılımcılara bulut yolculuklarına nasıl hız katabilecekleri ve hızlı bir şekilde değişen BT ortamı çevresinde nasıl momentum kazanabilecekleri yer alıyordu. Açılış günü, VMware CEO’su Pat Gelsinger’in ilham verici açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında, seçim ile karmaşıklığın […]

Yayınlanan 24/05/2019 tarafından VMware Türkiye

Geleceğe İz Bırakmanın Zamanı Geldi: VMworld kayıtları başladı!

Bu dijitalleştirilmiş, çok bulutlu dünyada hangi araçların ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu keşfetmeniz zor olabilir. Teknoloji çok hızlı ilerliyor, bu yüzden şirketinizi ilgilendiren trendleri ve güncellemeleri yakından takip etmek çok önemli. Biz tam da bu sebeple müşterilerimizin ve ortaklarımızın bilgilenmesi için eğitim, atölyeler, webinarlar ve alanımızdaki öncü etkinliklere bu kadar çok yatırım yapıyoruz. Bu yıl, EMEA bölgesindeki müşterilerimiz ve […]

Yayınlanan 20/09/2019 tarafından VMware Türkiye

VMworld 2019 Avrupa’da neden yer almalısınız?

Günümüzün hızla değişen BT dünyasına tüm sektörler ayak uydurmaya çalışıyor. Dijital dönüşüm artık şirketlerin iş süreçlerinde yaptığı değişikliklerle kendini somut olarak göstermeye başladı. VMworld ise 2004’ten beri BT alanında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken tüm konuları incelikleriyle beraber tek bir etkinlikte bir araya getirmeye devam ediyor! Geçen yıl 101 ülkeden 13 bin katılımcı ile gerçekleşen VMworld […]

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy