Workspace ONE Beklenmedik Olaylar Sırasında Kritik İletişimi Destekliyor

Yayınlanan 26/05/2020 by VMware Türkiye

Yaşanan son olaylar dikkate alındığında, çoğu kuruluş hayatın öngörülemezliğinin etkilerini hissediyor. Çoğu kuruluşun yüz yüze gerçekleştirilen etkinlikleri ve toplantıları iptal ettiği ve geçici evden çalışma ilkelerini uyguladığı bu günlerde şirketler, beklenmedik olaylar sonucunda bu tarz durumlara ne kadar hazırlıklı olduklarını hızlıca fark ediyor.iş sürekliliği serimiz‘in ikinci web günlüğü yazısında olağanüstü durum kurtarma ve iş sürekliliği arasındaki farkları tanımladık. Bu web günlüğü yazısında ise Workspace ONE’ın kriz zamanlarında sorunsuz kurumsal iletişimi nasıl sağladığı konusunu ele alacağız.  

Beklenmedik koşullar nedeniyle çalışanların yeni şekillerde çalışmalarını gerektiren olaylar söz konusu olduğunda, çalışanlarla temas halinde kalmak ve bilgileri yüzlerce, belki de binlerce kişiye etkili biçimde iletmek iş sürekliliğini sürdürmek açısından hayati öneme sahiptir. Hedefiniz çalışan ve aile sağlığına birinci önceliği vermek olmalıdır ve bu konuda etkili iletişimin rolü büyüktür. Her durumda, çalışanlar e-postaları sık sık gözden kaçırılabilir ya da onlara erişemeyebilir, dolayısıyla birden fazla iletişim kanalı oluşturmak bu sorunu gidermeye yardımcı olarak her çalışana en azından bir yolla başarıyla erişmenizi sağlar.

Hub Bildirimleriyle Sürekli İletişim

Organizations can be transformed into action through the Workspace ONE Intelligent Hub, create real-time notifications and send them to employees or specific groups of employees. This flexible, cloud-hosted service can send notifications to users both through the Intelligent Hub they can access from a browser and through the Intelligent Hub app on their mobile device.

Simple Custom Notifications

Workspace ONE Notification Builder enables IT administrators and partners to create, preview and track notifications, and then send them to employees via Intelligent Hub. Notifications can include texts, actions, and priorities that target all employees or specific device and user groups. These notifications can also be urgently marked when information needs to spread quickly, and are also supported in the instant messaging service at the operating system level, where you can alert users if they are not actively using the Intelligent Hub. This means that Notification Builder ensures that urgent and very important information is transmitted to the right people at the right time, even if employees cannot access the email.

Watch this three-minute video that shows how easy it is to use Notification Builder in the Hub Services console. It is a simple solution that can provide great advantages for your organization when communication needs to be provided quickly and efficiently in crisis situations.

Instant Information with Mobile Flows

Notifications used with Mobile Flows eliminate the need for employees to open multiple apps and services to complete tasks or get information. Using Mobile Flows, you can create a single source of real information so employees can receive the right messages instantly and make decisions on the go. Due to the nature of unexpected events, information can change quickly and is often complex. Mobile Flows gives you access to additional notification context with integrated third-party business apps. Employees using VMware’s pre-built connectors with popular applications such as Salesforce, Concur, Coupa and ServiceNow can easily update their travel or track the status of a ticket based on new information. Most application integrations can be distributed with a single click and custom integrations can be created. For open source documents to learn more  Visit VMware ‘s GitHub site  or  VMware {code} . The modern workforce demands real-time transparency in corporate communication, and Workspace ONE and Mobile Flows help you achieve this goal.

It is never too late to develop a Business Continuity Plan that takes into account unexpected situations. In a thoughtful crisis communication, limited or inaccessible emails are considered for certain groups and more than one communication line is created with the employees. Workspace ONE Notification Builder and Mobile Flows with Intelligent Hub are a simple and effective way to reach your employees when uncertainty prevails.

What’s next?

Follow our content about business continuity!


Category: Haberler ve Öne Çıkanlar

Tags: , , , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 13/03/2020 tarafından VMware Türkiye

NRF 2020 Notları: VMware, akıllı mağazalarda perakendecilerin marka deneyiminin dijital dönüşümüne yardımcı oluyor

New York’ta gerçekleşen ve perakendeyle ilgili teknolojilerin detaylıca yer aldığı NRF 2020, perakende odaklı etkinlikler arasında yine en büyüğü, en kalabalığı ve en ilgi çekicisi olmayı başardı. Etkinlikteki stantların pek çoğunda VMware teknolojisinin BT altyapılarının yapay zekası olarak konumlandığı gözlemlendi. Fuar kapsamında gerçekleştirilen ve New York şehrindeki çeşitli mağazalara yapılan bir tur olan “Retail Safari” […]

Yayınlanan 26/05/2020 tarafından VMware Türkiye

İş Sürekliliği ve Olağanüstü Durum Kurtarma Arasındaki Farklar: VMware Horizon İki Durumda da Nasıl Yardımcı Olabilir?

Yaşanan son olaylar dikkate alındığında, çoğu kuruluş hayatın öngörülemezliğinin etkilerini hissediyor. Çoğu kuruluşun yüz yüze gerçekleştirilen etkinlikleri ve toplantıları iptal ettiği ve geçici evden çalışma ilkelerini uyguladığı bu günlerde şirketler, beklenmedik olaylar sonucunda bu tarz durumlara ne kadar hazırlıklı olduklarını hızlıca fark ediyor. Bu yazımızda olağanüstü durum kurtarma ve iş sürekliliği arasındaki farklar ile kuruluşunuzun belirsizliklerle […]

Yayınlanan 08/11/2019 tarafından VMware Türkiye

Neden bulut sağlayıcıları yenilikçilik ile uygulama arasında kritik bir bağlantıdır?

VMware EMEA Bulut Sağlayıcıları Yöneticisi Kıdemli Yöneticisi Herve Renault Bugün yeteri kadar yenilikçi olmayan veya yenilikçi olmayı bırakmış başarısız şirketlere birçok örnek vermek mümkün. Nokia’yı ya da Kodak’ı düşünün. Bir zamanlar kendi pazarlarının liderleri olan bu şirketlerin bugün eski hallerinden eser kalmadı. Bu ve benzeri şirketlerin lider konumlarını kaybetmelerinin nedenleri elbette karmaşık ancak birçoğu, sorunlarının […]

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy