vForum Online 2020’ye katılmanız için 5 sebep!

Yayınlanan 04/05/2020 by VMware Türkiye

Teknoloji sektöründe değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

Her yeni gelişme, inovasyon veya yazılım güncellemesi BT çalışanlarının uyum sağlamasını gerektirir. VMware’de çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız da aynı şekilde her gün bu durumla karşılaşırlar. Ve biz son teknolojilerden heyecan verici yeni yazılım geliştirmelerine kadar en son bilgiler, öneriler ve inovasyonlardan sektördeki herkesi haberdar etmenin sürekli yeni yollarını arıyoruz. Bu yıl bunu gerçekleştirmek için vForum dijital olacak!

Dell Technologies ve Intel ile birlikte 2020 için vForum‘u çevrimiçi gerçekleştireceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

vForum Online 2020 evinizin konforunda tadını çıkarabileceğiniz, tümüyle sanal bir etkinlik olacak. Etkinlik 13 Mayıs’ta başlayacak, mayıs ve haziran ayları boyunca da bir dizi oturum gerçekleştirilecek.

BT çalışanları için düzenlenen, vForum Online 2020, yerinde katıldığınız etkinliklerden bekleyeceğiniz her şeye sahip olacak: Heyecan verici açılış konuşmaları, BT’nin günümüzde karşılaştığı büyük sorunlar hakkındaki oturumlar, uzmanlardan öğrenebileceğiniz bazı muhteşem fırsatlar ve sizinle hemfikir olan çalışanlarla bağlantı kurma olanağı….

Geleceği başarılı şekilde inşa etmek isteyen BT çalışanları bugünden harekete geçmeli. vForum Online da bunu başarmak için ihtiyacınız olan desteği sağlıyor. Sizi bu muhteşem etkinlikte nelerin beklediğine kısaca göz atalım:

1. Önemli konularda en yeni ve muhteşem teknoloji güncellemeleri.

Etkinlik VMware’in son teknoloji yazılım çözümlerinin öncüsü olmanızı sağlayacak. Mevcut çözümlerin kullanımının iyileştirilmesine yönelik ipuçları ile yeni iş gereksinimlerinin üstesinden gelmek için yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz yol haritaları paylaşacak olan VMware’in önde gelen uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

2. Web tabanlı rahatlık.

BT yolculuğunuzda daha da ilerlemeniz için gereken bilgiyi sağlamak üzere tasarlanan, son derece faydalı, 60 dakikalık çevrimiçi oturumlardan oluşan özel bir seri. Birçok demo, video, yol haritası ve müşteri konuşmasına erişiminiz olacak. Yalnızca bir bilgisayar ve internet bağlantısı yeterli.

3. Zengin ve konuyla yakından ilgili içerikler.

Oturumlarımız, şu anda yaşadığınız büyük BT zorluklarına ayrıldı ve sonraki konular için de planlar yapmanıza yardımcı olacak. Dört temalı oturumlarımızda kısa bir yolculuğa çıkalım:

  • Uzaktan Çalışma: Gerçek dünyadan alınmış, uzaktan dijital çalışma ortamı sunan pratik çözümler neler?
  • Çoklu bulut: Çoklu bulut kullanımında neredeyiz ve VMware bulut işletim modelini nasıl sunuyor ve yön veriyoruz?
  • Sanal Bulut Ağı: Sanal Bulut Ağında olanaklar nelerdir; “tek tıkla” genel bulut deneyimi nasıl sağlanır ve yapısal güvenlik nasıl sürdürülür?
  • Uygulamaların Modernleştirilmesi: Birbiriyle ilişkili üç soruya yanıt veriyoruz: Hangi uygulamayı çalıştırırım? Nerede çalıştırırım? Ve Neden, yani sonuç ne olacak?

 

4. Uzmanlarla açık soru ve cevap oturumu.

Planlama ve uygulama konusunda bir sonraki adımı atabilmeniz için uzmanların bir çözüm, yaklaşım, tasarım veya ürün hakkında sunacağı mümkün olduğunca çok bilgi edinebilirsiniz.

5. Uygulamalı Laboratuvarlar.

Yoğun ilgi gören uygulama laboratuvarı vForum sonrasında, bir değişiklikle kullanılabilecek. Yeni Uygulamalı Laboratuvar Odyssey Competition ile vForum Online’da kazandığınız bilgileri test edebilir ve muhteşem hediyeler için meslektaşlarınıza karşı yarışabilirsiniz.

Herhangi bir bulutta ve cihazda herhangi bir uygulama derleyebilen, çalıştırabilen, yönetebilen, ona bağlanabilen ve onu yapısal olarak koruyabilenler arasında öncü olmak için vForum Online 2020’ye hemen kaydolun.


Category: Haberler ve Öne Çıkanlar

Tags: , , , , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 17/09/2020 tarafından VMware Türkiye

TEST: VMworld kişilik tipiniz hangisi?

VMworld hızla yaklaşıyor. 2004’te başlatılan yıllık etkinliğin bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilecek. Yanlış okumadınız! 16 yılda milyonlarca ziyaretçi, yüzlerce açılış konuşmasına kulak verip binlerce oturuma katıldı. Her katılımcının kendine özgü bir deneyim yaşaması ise bu etkinliğin en güzel tarafı… Biz de etkinliğe hem düzenli olarak katılanların hem de bu yıl ilk kez katılacak olanların ne tip […]

Yayınlanan 03/05/2019 tarafından VMware Türkiye

Çoklu bulut dünyasında uygulama karmaşıklığı ile başa çıkma

Teknolojinin kurumlar üzerindeki etkisini genellikle kurum içi, kurum dışı, bulut, veri merkezleri, ağlar, uç vs. platformlar ve altyapılar açısından ele alarak tartışırdık. Ve bu sayede maliyet optimizasyonu, çeviklik, pazara çıkış hızı, güvenlik, uyum, denetim ve tercih açısından değeri ve etkililiği ölçebilirdiniz. Bu odağın gözden kaçırdığı şey ise günümüzde işletme kararlarına yön veren şeyin gerçekte ne […]

Yayınlanan 07/07/2020 tarafından VMware Türkiye

Sanal Bulut Ağı, yapısal güvenlik ve modern uygulama dağıtımı sunmak için kurumların kullandığı sihirli bir çözüm haline geliyor

Uygulamaların ve verilerin kurum içinde gerekli yerlere ulaştırılmasına yarayan ağlar, işletmelerin istekleri ve ihtiyaçları için yapısal güvenliğin sağlanmasında kritik bir önem taşıyor. Ancak ağlar, bu duruma rağmen işletmelerin DNA’sının bir parçası olarak kabul edilmek yerine teknik bir detay olarak görülüyor. Avrupa’daki BT müdürlerinin neredeyse üçte ikisi (%57) ağlarında uçtan uca görünürlük elde etmenin çok zor […]

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy