vForum Online 2020’ye katılmanız için 5 sebep!

Yayınlanan 04/05/2020 by VMware Türkiye

Teknoloji sektöründe değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

Her yeni gelişme, inovasyon veya yazılım güncellemesi BT çalışanlarının uyum sağlamasını gerektirir. VMware’de çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız da aynı şekilde her gün bu durumla karşılaşırlar. Ve biz son teknolojilerden heyecan verici yeni yazılım geliştirmelerine kadar en son bilgiler, öneriler ve inovasyonlardan sektördeki herkesi haberdar etmenin sürekli yeni yollarını arıyoruz. Bu yıl bunu gerçekleştirmek için vForum dijital olacak!

Dell Technologies ve Intel ile birlikte 2020 için vForum‘u çevrimiçi gerçekleştireceğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

vForum Online 2020 evinizin konforunda tadını çıkarabileceğiniz, tümüyle sanal bir etkinlik olacak. Etkinlik 13 Mayıs’ta başlayacak, mayıs ve haziran ayları boyunca da bir dizi oturum gerçekleştirilecek.

BT çalışanları için düzenlenen, vForum Online 2020, yerinde katıldığınız etkinliklerden bekleyeceğiniz her şeye sahip olacak: Heyecan verici açılış konuşmaları, BT’nin günümüzde karşılaştığı büyük sorunlar hakkındaki oturumlar, uzmanlardan öğrenebileceğiniz bazı muhteşem fırsatlar ve sizinle hemfikir olan çalışanlarla bağlantı kurma olanağı….

Geleceği başarılı şekilde inşa etmek isteyen BT çalışanları bugünden harekete geçmeli. vForum Online da bunu başarmak için ihtiyacınız olan desteği sağlıyor. Sizi bu muhteşem etkinlikte nelerin beklediğine kısaca göz atalım:

1. Önemli konularda en yeni ve muhteşem teknoloji güncellemeleri.

Etkinlik VMware’in son teknoloji yazılım çözümlerinin öncüsü olmanızı sağlayacak. Mevcut çözümlerin kullanımının iyileştirilmesine yönelik ipuçları ile yeni iş gereksinimlerinin üstesinden gelmek için yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz yol haritaları paylaşacak olan VMware’in önde gelen uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

2. Web tabanlı rahatlık.

BT yolculuğunuzda daha da ilerlemeniz için gereken bilgiyi sağlamak üzere tasarlanan, son derece faydalı, 60 dakikalık çevrimiçi oturumlardan oluşan özel bir seri. Birçok demo, video, yol haritası ve müşteri konuşmasına erişiminiz olacak. Yalnızca bir bilgisayar ve internet bağlantısı yeterli.

3. Zengin ve konuyla yakından ilgili içerikler.

Oturumlarımız, şu anda yaşadığınız büyük BT zorluklarına ayrıldı ve sonraki konular için de planlar yapmanıza yardımcı olacak. Dört temalı oturumlarımızda kısa bir yolculuğa çıkalım:

  • Uzaktan Çalışma: Gerçek dünyadan alınmış, uzaktan dijital çalışma ortamı sunan pratik çözümler neler?
  • Çoklu bulut: Çoklu bulut kullanımında neredeyiz ve VMware bulut işletim modelini nasıl sunuyor ve yön veriyoruz?
  • Sanal Bulut Ağı: Sanal Bulut Ağında olanaklar nelerdir; “tek tıkla” genel bulut deneyimi nasıl sağlanır ve yapısal güvenlik nasıl sürdürülür?
  • Uygulamaların Modernleştirilmesi: Birbiriyle ilişkili üç soruya yanıt veriyoruz: Hangi uygulamayı çalıştırırım? Nerede çalıştırırım? Ve Neden, yani sonuç ne olacak?

 

4. Uzmanlarla açık soru ve cevap oturumu.

Planlama ve uygulama konusunda bir sonraki adımı atabilmeniz için uzmanların bir çözüm, yaklaşım, tasarım veya ürün hakkında sunacağı mümkün olduğunca çok bilgi edinebilirsiniz.

5. Uygulamalı Laboratuvarlar.

Yoğun ilgi gören uygulama laboratuvarı vForum sonrasında, bir değişiklikle kullanılabilecek. Yeni Uygulamalı Laboratuvar Odyssey Competition ile vForum Online’da kazandığınız bilgileri test edebilir ve muhteşem hediyeler için meslektaşlarınıza karşı yarışabilirsiniz.

Herhangi bir bulutta ve cihazda herhangi bir uygulama derleyebilen, çalıştırabilen, yönetebilen, ona bağlanabilen ve onu yapısal olarak koruyabilenler arasında öncü olmak için vForum Online 2020’ye hemen kaydolun.


Category: Haberler ve Öne Çıkanlar

Tags: , , , , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 24/05/2019 tarafından VMware Türkiye

Geleceğe İz Bırakmanın Zamanı Geldi: VMworld kayıtları başladı!

Bu dijitalleştirilmiş, çok bulutlu dünyada hangi araçların ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu keşfetmeniz zor olabilir. Teknoloji çok hızlı ilerliyor, bu yüzden şirketinizi ilgilendiren trendleri ve güncellemeleri yakından takip etmek çok önemli. Biz tam da bu sebeple müşterilerimizin ve ortaklarımızın bilgilenmesi için eğitim, atölyeler, webinarlar ve alanımızdaki öncü etkinliklere bu kadar çok yatırım yapıyoruz. Bu yıl, EMEA bölgesindeki müşterilerimiz ve […]

Yayınlanan 03/05/2019 tarafından VMware Türkiye

Çoklu bulut dünyasında uygulama karmaşıklığı ile başa çıkma

Teknolojinin kurumlar üzerindeki etkisini genellikle kurum içi, kurum dışı, bulut, veri merkezleri, ağlar, uç vs. platformlar ve altyapılar açısından ele alarak tartışırdık. Ve bu sayede maliyet optimizasyonu, çeviklik, pazara çıkış hızı, güvenlik, uyum, denetim ve tercih açısından değeri ve etkililiği ölçebilirdiniz. Bu odağın gözden kaçırdığı şey ise günümüzde işletme kararlarına yön veren şeyin gerçekte ne […]

Yayınlanan 26/05/2020 tarafından VMware Türkiye

Uzaktan Çalışmanın Başarısına Dair 11 Sır

İş sürekliliği serimiz‘in üçüncü yazısında Workspace ONE’ın kritik iletişimleri desteklemeye nasıl yardımcı olabileceğini işlemiştik. Bu kez de EMEA Kıdemli Dijital Çalışma Ortamı Çalışmaları Yönetici Charles Barratt ile görüştük. Charles tüm kariyeri boyunca çoğunlukla evden çalıştığından uzaktan çalışma konusunda “uzman düzeyine” ulaştığını söyleyebiliriz. Kendisi bizimle ister geçici ister uzun süreli olsun ofis dışında geçirilen ve uzaktan çalışılan zamanla ilgili bazı […]

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy