Turkcell, artık VMware Cloud Verified iş ortağı!

Yayınlanan 03/05/2019

VMware olarak, bulut sağlayıcılarımızın sunduğu Cloud Verified hizmetler aracılığıyla bulut bilişime özgün verimlilik, çeviklik ve güvenilirlik kazandırmak için çalışıyoruz. Sunduğumuz bu hizmetlerle buluta yolculuğunu VMware teknolojisiyle güçlendiren lider şirketlerden biri de Turkcell oldu. Türkiye’nin önde gelen iletişim ve teknoloji şirketlerinden Turkcell, VMware Cloud Verified iş ortaklarımız arasında yer almaya hak kazandı. Böylelikle, Turkcell, METNA bölgesinde Cloud Verified unvanına sahip ilk servis sağlayıcısı oldu.

Dünyada VMware Cloud Verified unvana sahip 43 servis sağlayıcısı bulunuyor. VMware Cloud Verified unvanına sahip olan bu iş ortakları, müşterilerinin işleri için önemli avantajlar sağlamak adına bulut ortamları genelinde birlikte çalışabilirlik yeteneklerini kazanmalarının yanı sıra, kurumların VMware olarak sağladığımız kapsamlı ve gelişmiş bulut teknolojilerinden yararlanmasını da sağlıyor.

Cloud Verified unvanı, Turkcell’in müşterilere tam ve kapsamlı VMware bulut altyapısı üzerinde çalışan bir hizmet sunabilmesi anlamına geliyor. VMware olarak sunduğumuz Cloud Verified iş ortağı hizmetlerimizle müşteriler, entegrasyon ve bir arada çalışabilirlik, maliyet optimizasyonu ve esnekliği dahil olmak üzere VMware bulut altyapısının yeteneklerinin tümüne erişim hakkı elde ediyor.

VMware Cloud Verified iş ortağı statüsünü kazanan Turkcell, müşterilerine sunduğu güvenli, güvenilir ve maliyet etkin bulut hizmetleri artık daha da güçlenecek. VMware kurumların buluta yolculuğunun sorunsuz ve esnek olması için iş ortaklarına destek olmaya devam edecek.

Cloud Verified iş ortağı olmak için detaylı bilgilere linkten ulaşabilirsiniz: https://www.vmware.com/partners/service-provider/vmware-cloud-verified-logo.html.


Category: Business

Tags: , , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 29/03/2019 tarafından ozgee

İş sürekliliği ve kaya gibi sağlam ağ güvenliği, İsviçreli sigorta devine uluslararası büyümeyi getiriyor

Satın alma, yapısı itibariyle bir ticari büyüme aracı olarak kabul edilir. Ama aynı zamanda başka değişimlere de ilham kaynağı olabilir mi – mesela satın alım süreçleri  işletmeye dair tüm yaklaşımı yeniden değerlendirme fırsatı verse nasıl olur? Helvetia, İsviçre’nin önde gelen sigorta şirketlerinden biri. 2014 yılında, rakipleri Nationale Suisse’yi satın alması bu kuruluşu daha da büyüttü […]

2 dakika okuma süresi
Yayınlanan 16/01/2018 tarafından blogsadmin

Swisscom: Bulut üzerinden inovasyonlara hız sağlamak

Swisscom, yerel ve global firmalara bulut, internet, televizyon ve mobil hizmetler sağlayan İsviçre’nin öncü telekom ve BT şirketi. Dijital dünyadaki işletmeler için güvenilir bir çözüm ortağı olarak saygı kazanan Swisscom, geçtiğimiz günlerde başlattığı Enterprise Service Cloud ile bulut ürün ve hizmetlerini zenginleştiriyor. Bulut Platformu Geliştirme Başkanı Marco Hochstrasser konuyla ilgili “Bu bulut platformu Swisscom’un sunduğu […]

2 dakika okuma süresi
Yayınlanan 03/05/2019 tarafından ozgee

Telko bulut ile 5G fırtınasının ötesine geçmek

Bu yılki Mobil Dünya Kongresi (MWC) gündemindeki en önemli konu 5G’ydi. 5G destekleyen cihazlardan, önümüzdeki aylarda ABD’nin çeşitli şehirlerinde gerçekleşebilecek ilk ağ devreye alımlarına kadar, yeni nesil ağ ile ilgili olmayan hiçbir an yok gibiydi. Önceki yılın etkinliğinde teori ağır basıyorken, bu yılkinde kesinlikle teknolojinin pratik uygulamalarının başlangıcı hissediliyordu. MWC gibi büyük bir etkinliğin heyecanın, […]

2 dakika okuma süresi

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy