Turkcell, artık VMware Cloud Verified iş ortağı!

Yayınlanan 03/05/2019

VMware olarak, bulut sağlayıcılarımızın sunduğu Cloud Verified hizmetler aracılığıyla bulut bilişime özgün verimlilik, çeviklik ve güvenilirlik kazandırmak için çalışıyoruz. Sunduğumuz bu hizmetlerle buluta yolculuğunu VMware teknolojisiyle güçlendiren lider şirketlerden biri de Turkcell oldu. Türkiye’nin önde gelen iletişim ve teknoloji şirketlerinden Turkcell, VMware Cloud Verified iş ortaklarımız arasında yer almaya hak kazandı. Böylelikle, Turkcell, METNA bölgesinde Cloud Verified unvanına sahip ilk servis sağlayıcısı oldu.

Dünyada VMware Cloud Verified unvana sahip 43 servis sağlayıcısı bulunuyor. VMware Cloud Verified unvanına sahip olan bu iş ortakları, müşterilerinin işleri için önemli avantajlar sağlamak adına bulut ortamları genelinde birlikte çalışabilirlik yeteneklerini kazanmalarının yanı sıra, kurumların VMware olarak sağladığımız kapsamlı ve gelişmiş bulut teknolojilerinden yararlanmasını da sağlıyor.

Cloud Verified unvanı, Turkcell’in müşterilere tam ve kapsamlı VMware bulut altyapısı üzerinde çalışan bir hizmet sunabilmesi anlamına geliyor. VMware olarak sunduğumuz Cloud Verified iş ortağı hizmetlerimizle müşteriler, entegrasyon ve bir arada çalışabilirlik, maliyet optimizasyonu ve esnekliği dahil olmak üzere VMware bulut altyapısının yeteneklerinin tümüne erişim hakkı elde ediyor.

VMware Cloud Verified iş ortağı statüsünü kazanan Turkcell, müşterilerine sunduğu güvenli, güvenilir ve maliyet etkin bulut hizmetleri artık daha da güçlenecek. VMware kurumların buluta yolculuğunun sorunsuz ve esnek olması için iş ortaklarına destek olmaya devam edecek.

Cloud Verified iş ortağı olmak için detaylı bilgilere linkten ulaşabilirsiniz: https://www.vmware.com/partners/service-provider/vmware-cloud-verified-logo.html.


Category: Business

Tags: , , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 03/05/2019 tarafından ozgee

İnovasyon gücünüzü göstermek için ipuçları

Pek çok iş lideri, üzerlerinde baskı kuran çığır açıcı dijital dönüşümün ölçeğini ve hızını küçümsemektedir. İnovasyon, her kuruluşun gündeminde vardır. Pek çoğunun stratejiler oluşturmak veya yeni fikirler geliştirmekte sorunu olmasa da, bunları hayata geçirmekte, yeni iş modelleri uygulamakta veya fikirleri iş sonuçlarına dönüştürmekte çoğu kez başarısız olurlar. Şirketlerin yeni teknolojilere ayak uydurmaya devam edebilme ve […]

3 dakika okuma süresi
Yayınlanan 03/05/2019 tarafından ozgee

Telko bulut ile 5G fırtınasının ötesine geçmek

Bu yılki Mobil Dünya Kongresi (MWC) gündemindeki en önemli konu 5G’ydi. 5G destekleyen cihazlardan, önümüzdeki aylarda ABD’nin çeşitli şehirlerinde gerçekleşebilecek ilk ağ devreye alımlarına kadar, yeni nesil ağ ile ilgili olmayan hiçbir an yok gibiydi. Önceki yılın etkinliğinde teori ağır basıyorken, bu yılkinde kesinlikle teknolojinin pratik uygulamalarının başlangıcı hissediliyordu. MWC gibi büyük bir etkinliğin heyecanın, […]

2 dakika okuma süresi
Yayınlanan 10/04/2017 tarafından blogsadmin

Rakuten Group: İnovasyon yapmak & BT’de kontrol

Dünyanın önde gelen internet servis şirketi Rakuten Group’un AB Altyapı & Operasyonlar Müdürü Nick Tramontin, BT’de kontrol ve yönetimi kaybetmeden nasıl inovasyon yaptıklarını anlatıyor. Rakuten Group, dünyanın önde gelen internet servis şirketlerinden birisi. 1997 yılında Japonya’da online pazar yeri olarak kurulan Rakuten Group, global büyümesini bir dizi şirket satın alımı yaparak gerçekleştirdi. Bu şirketler içerisinde […]

2 dakika okuma süresi

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy