Geleceğe İz Bırakmanın Zamanı Geldi: VMworld kayıtları başladı!

Yayınlanan 24/05/2019 by VMware Türkiye
DISCLAIMER: this article is older than one year and may not be up to date with recent events or newly available information.

Bu dijitalleştirilmiş, çok bulutlu dünyada hangi araçların ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu keşfetmeniz zor olabilir. Teknoloji çok hızlı ilerliyor, bu yüzden şirketinizi ilgilendiren trendleri ve güncellemeleri yakından takip etmek çok önemli. Biz tam da bu sebeple müşterilerimizin ve ortaklarımızın bilgilenmesi için eğitim, atölyeler, webinarlar ve alanımızdaki öncü etkinliklere bu kadar çok yatırım yapıyoruz.

Bu yıl, EMEA bölgesindeki müşterilerimiz ve ortaklarımızla VMworld Europe’un 11. yılını kutlayacağız. 4-7 Kasım tarihlerinde Barselona’da gerçekleşecek etkinliğimizin kayıtlarının açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Bu yıl Geleceğe İz Bırakmanızı istiyoruz. Yüzlerce farklı teknoloji etkinliği olduğunu biliyoruz. VMworld Europe’un farklı olmasını sağlayan ise bu etkinliği BT uzmanlarının keşif merkezi olarak tasarlamış olmamız. VMworld’u, müşterilerimiz ve ortaklarımızın, teknolojiyi ve teknolojiye yön verecek güçlerini bir üst seviyeye çıkarmaları için gerekli olan bilgileri, araçları ve ortaklıkları bulabilecekleri yer olarak düşünüyoruz.

Kasım ayında Barselona’da düzenlenecek bu önemli etkinliği kaçırmamanız için şimdiden yerinizi ayırtın, kayıtlar başladı! Üstelik 26 Temmuz’dan önce kayıt yaptırırsanız indirimli fiyattan faydalanabilirsiniz.

Günümüzde karşı karşıya olduğumuz sorunları ve fırsatları tanımlayalım

Günümüzün iş ve teknoloji dünyasını tanımlayan trendleri ve temaları kapsayan önemli oturumların yer alacağı VMworld, bilgilerinizi artırmak, yeni kişilerle tanışmak ve kurumsal düşünce liderlerinden en güncel ve en önemli yenilikleri öğrenmek için en uygun etkinlik.

Bu yılki etkinlikte odak noktamız, günümüzdeki kurumsal dijital dönüşümü şekillendiren, bu dönüşümü güçlendiren konular ve trendleri kapsıyor. Hibrit ve çoklu buluttan, networking ve güvenlik aracılığıyla modern uygulamalar inşa etme ve yönetmeye kadar her şeyi programa dahil ettik. Ayrıca, dijital çalışma alanlarıyla son kullanıcı deneyimine odaklanmadan önce, hepimizin çalışma şeklini şimdiden değiştirmeye başlamış olan yeni trendleri inceleyeceğiz.

Kısacası uygulamalarınız için doğru bulutu seçmekten, karmaşık yapıdaki hibrit ortamları yönetmeye, iş açısından kritik hizmetlerinizi güvende tutmaktan bunun çalışanlarınız ve müşterileriniz için nasıl algılandığına, yapay zeka ve uç bilişim uygulamalarının önümüzdeki üç- beş yıl içinde yaşamımızı nasıl tamamen değiştireceğine kadar her şeyi ele alacağız.

Etkinlik içeriği hakkında daha ayrıntılı bilgi için, VMworld Europe 2018’in öne çıkan başlıklarına göz atın.

Önümüzdeki aylarda programa, yeni oturumlar, atölyeler ve konuşmalar eklenecek. En son güncellemeleri kaçırmamak için kayıt yaptırmayı unutmayın.

VMworld Europe, 4 Kasım’da başlıyor olabilir, ama siz hemen hazırlığınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Geleceğe İz Bırakmak için şimdi kayıt olun.


Category: Haberler ve Öne Çıkanlar

Tags: , , , , , , , ,

İlgili Yazılar

Yayınlanan 17/09/2020 tarafından VMware Türkiye

TEST: VMworld kişilik tipiniz hangisi?

VMworld hızla yaklaşıyor. 2004’te başlatılan yıllık etkinliğin bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilecek. Yanlış okumadınız! 16 yılda milyonlarca ziyaretçi, yüzlerce açılış konuşmasına kulak verip binlerce oturuma katıldı. Her katılımcının kendine özgü bir deneyim yaşaması ise bu etkinliğin en güzel tarafı… Biz de etkinliğe hem düzenli olarak katılanların hem de bu yıl ilk kez katılacak olanların ne tip […]

Yayınlanan 24/07/2020 tarafından VMware Türkiye

VMworld 2020’de Sizi Neler Bekliyor?

Siz zahmet etmeyin, biz size geliyoruz! Teknoloji dünyasının her yıl merakla beklenen etkinliği bu kez canlı yayınla evinize geliyor! Elbette Barselona’yı ve konferanstaki arkadaşlarımızı özleyeceğiz ama VMworld yine her zamanki gibi heyecan verici, sürükleyici, bilgilendirici olacak ve tarihinde ilk kez bu yıl, tamamen çevrimiçi ortamda düzenlenecek. Evinizden çıkmak zorunda kalmadan, VMworld hakkında bildiğiniz ve sevdiğiniz […]

Yayınlanan 09/12/2019 tarafından VMware Türkiye

VMworld Europe 2019 – Rekorları kıran bir etkinlik

İspanya’nın güzel şehri Barcelona, 4-7 Kasım arasında 13.000 kişinin katılımıyla her yıl düzenlenen VMworld Europe’a ev sahipliği yaptı. Etkinliğin odağında, katılımcılara bulut yolculuklarına nasıl hız katabilecekleri ve hızlı bir şekilde değişen BT ortamı çevresinde nasıl momentum kazanabilecekleri yer alıyordu. Açılış günü, VMware CEO’su Pat Gelsinger’in ilham verici açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında, seçim ile karmaşıklığın […]

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy