vSAN 6.6 hakkında bilmeniz gereken her şey

Yayınlanan 25/04/2017 by blogsadmin
DISCLAIMER: this article is older than one year and may not be up to date with recent events or newly available information.

VMware vSAN’ın yeni 6. nesil versiyonu vSAN 6.6’yı anlatacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu sürüm ile bir HCI (hiper-bütünleşik altyapı) lideri olarak konumumuzu daha da güçlendiriyor ve müşterilerimizin altyapılarını daha hızlı ve kesintisiz bir şekilde modernize etmelerine yardımcı oluyoruz.

Neler yeni?

VMware vSAN oldukça hızlı bir şekilde yenileniyor. Her yeni sürümde hayata geçirdiğimiz yeni özelliklerle müşterilerimize daha fazla değer katıyoruz. Bu özellikler, müşterilerimizin her türlü iş yükü ve uygulamasında hızlı bir şekilde benimseniyor.

7 binden fazla müşteri, en önemli iş yükleri için vSAN’a güvenmeyi tercih ediyor! Son olarak bu alanda “Yılın Ürünü” kategorisinde 3 ödül alan vSAN’ın hızı hiç kesilmiyor!

Bu yeni sürümde, yer alan gelişmiş kurumsal özellikler müşterilerin üç önemli ihtiyacını karşılıyor: güvenlik, maliyetlerde tasarruf ve performans.

Neden vSAN 6.6?

vSAN 6.6 daha ucuz, daha hızlı ve daha güvenli HCI çözümü olarak müşterilere üç önemli avantaj sunuyor:

  • Gelişmiş güvenlik – esnek, düşük maliyetli yerel hiper-bütünleşik altyapı güvenliği. Basit yönetime sahip herhangi bir vSAN cihazı üzerinde kullanılabilen vSAN şifreleme sayesinde müşteriler, donanımdan bağımsız bir şekilde verilerini şifreleyebiliyor.
  • Daha düşük toplam sahip olma maliyeti – vSAN 6.6, toplam sahip olma maliyetini %50’ye kadar düşürerek BT bütçeleri üzerindeki baskıyı düşürüyor. Ayrıca akıllı kurulum kontrolleri, tek tıklamayla donanım yaşam döngüsü yönetimi ve bulut tabanlı gelişmiş analizler gibi yeni özellikler sayesinde yönetim görevleri %80’e kadar azalıyor.
  • İş sürekliliği – Yeni gelişmiş uzatılmış kümeler, hem sahada hem de lokalde iş sürekliliğini garanti altına alıyor. Eğer bir sunucuda kesinti yaşanırsa ikincisi kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam edebiliyor. Böylece sürücü veya arızalarına karşı ikinci bir güvenlik katmanı sağlanıyor.
  • %50’ye kadar daha fazla all-flash performansı – vSAN 6.6’nın artırılmış performansı sayesinde daha fazla iş yükü için yeni nesil donanımlar kullanabilen müşteriler yarına hazırlıklı.

vSAN müşterilerimize nasıl yardımcı oluyor?

vSAN kullanmaya başlayan müşterilerimizin elde ettiği faydaları öğrenmek için lütfen aşağıdaki videoları izleyin:

 


Category: Haberler ve Öne Çıkanlar

Tags:

İlgili Yazılar

İlgili yazı bulunamadı

Yorumlar

Yorum bulunamadı

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy