Weź udział w konferencji Future:NET 2021 — najważniejszym wydarzeniu poświęconym komunikacji sieciowej

Dodane 10/03/2021 by VMwarePOL

Lauren Klass

Czym jest Future:NET?

Konferencja Future:NET 2021, wspierana przez firmę VMware, jest najważniejszym tegorocznym wydarzeniem przeznaczonym dla liderów innowacji z obszaru komunikacji sieciowej. Konferencja odbędzie się 23 marca w regionie AMER i 24 marca w regionie EMEA oraz APJ. Wydarzenie, transmitowane na żywo na całym świecie, będzie okazją do uczestniczenia w autentycznych, głębokich dyskusjach prowadzonych przez liderów branży rozwiązań sieciowych. Przygotuj się i weź udział w otwartych, szczerych i bardzo ożywionych rozmowach dotyczących kierunku przyszłego rozwoju sieci.

Czym tegoroczny Future:NET 2021 różni się od poprzednich?

Wydarzenie Future:NET zawsze odbywało się w ramach amerykańskiej konferencji VMworld i uczestniczyły w nim tylko zaproszone osoby. W tym roku proponujemy nowoczesny, wirtualny format wydarzenia. Będzie ono transmitowane na żywo do odbiorców na całym świecie na nowej, interaktywnej platformie internetowej. Pozwoli to zachować bliski i autentyczny kontakt, który wyróżniał te spotkania w latach ubiegłych, umożliwiając jednocześnie uczestnikom dzielenie się cennymi spostrzeżeniami z inicjatorami zmian na świecie.

Dlaczego warto wziąć udział w Future:NET?

Future:NET to wydarzenie branżowe inne niż wszystkie. Większość konferencji ogranicza się do prezentacji oferty dostawców. Future:NET nie zezwala na prezentowanie produktów. Zamiast tego zaprasza do otwartych dyskusji i wymiany wiedzy pomiędzy specjalistami z branży. Konferencja nie jest pokazem rozwiązań VMware ani spotkaniem firmowej grupy ekspertów. Future:NET to niezależne od dostawców wydarzenie branżowe, prowadzone przez tych, którzy prognozują, tworzą i rozpowszechniają innowacje oraz są zafascynowani wykorzystaniem możliwości nowych technologii do zmiany otaczającej nas rzeczywistości. Posłuchaj, co mają do powiedzenia na ten temat tacy wizjonerzy, jak Albert Greenberg z Azure, Bikash Koley z Google Cloud, Nick McKeown z Uniwersytetu Stanforda, Pere Monclus z VMware czy Vijoy Pandey z Cisco.

Po raz pierwszy będziemy przesyłać strumieniowo całe wydarzenie, aby udział w nim mogły wziąć zainteresowane osoby z całego świata. Dodamy również nowe interaktywne funkcje, które zapewnią sprawną i autentyczną komunikację.

Czego można się dowiedzieć?

W tym roku temat przewodni wydarzenia brzmi „Przyszłość sieci w czterech aktach”. Będziemy więc omawiać szereg zagadnień: od nowych usług komunikacyjnych po poszukiwanie automatycznego pilota do obsługi sieci wirtualnej. Dowiesz się więcej o tym, jak będzie wyglądać nowe środowisko pracy w bliższej i dalszej przyszłości oraz jak bardzo zmieniła się ta koncepcja w ciągu ostatnich, nietypowych, 12 miesięcy.

Akt 1

Weź udział w dyskusji z gigantami branży w trakcie sesji: Modern Apps and Users—The Rise of Connectivity Services.

Akt 2

Poznaj opinie specjalistów na temat zwirtualizowanej infrastruktury sieciowej: The Virtualized Network Infrastructure—The Pursuit of Autopilot.

Akt 3

Posłuchaj, co eksperci mówią o migracji do nowych rozwiązań programowych podczas spotkania:  Evolving the Physical—How Far Will It Go?

Akt 4

Dołącz do rozmowy na temat przyszłości zespołów w sieci: Don’t Forget the Humans.

Jak wziąć udział?

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarejestruj się jak najszybciej. Dowiedz się więcej na temat Future:NET 2021 na oficjalnej stronie wydarzenia.


Kategoria: Aktualności

Tagi: , , , , , ,

Podobne artykuły

Dodane 06/08/2019 przez VMwarePOL

10 powodów, dla których VMworld 2019 NIE jest miejscem dla Ciebie

 Najgorętszy technologiczny event tej jesieni zbliża się wielkimi krokami. Będzie to już 11. europejska edycja VMworld i obiecujemy Wam, że będzie to jednocześnie największe wydarzenie w historii naszej sztandarowej konferencji. Już w listopadzie do Barcelony zjedzie się ponad 30 tys. pasjonatów nowych technologii, przedstawicieli wielkich firm, ekspertów IT i dziennikarzy. Brzmi strasznie? Na sama myśl […]

Dodane 21/04/2021 przez VMwarePOL

Zwiększone zaangażowanie konsumentów napędza nowoczesny, wirtualny świat technologii w opiece zdrowotnej

Pandemia i okres bezpośrednio ją poprzedzający stały się katalizatorem zmian spowodowanych pozytywnym przyjęciem innowacji w zakresie opieki zdrowotnej wśród konsumentów cyfrowych. Opieka zdrowotna wita nową erę – cyfrowej opieki medycznej.

Dodane 01/07/2020 przez VMwarePOL

Zadowolony klient zostawia więcej, ale jest jeden warunek

At a time when even taxes are no longer certain, companies must strive for customers by all means to survive. One of them is building positive experiences. Over 82 percent senior managers  emphasize that care for customer experience (CX) clearly increases financial results. Such conclusions are derived from the latest report from VMware, but there […]

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy