Cykl analiz dotyczących cyfrowego miejsca pracy — debata „Praca niezależna od miejsca działania”

Dodane 02/02/2021 by VMwarePOL

W 2020 roku sposób, w jaki wykonujemy pracę, zmienił się na zawsze. Tradycyjne biuro przestało być uniwersalnym rozwiązaniem dla każdej branży.

Czy w 2021 roku rozproszona siła robocza, niezależna od miejsca działania, stanie się przyszłością rynku pracy? A może wrócimy do tego, co było? Przede wszystkim jednak, jak liderzy poradzą sobie z tą zmianą?

Weź udział w debacie „Praca niezależna od miejsca działania”, będącej częścią cyklu analiz VMware dotyczących cyfrowego miejsca pracy. Organizujemy ją przy wsparciu firmy Gartner i Uniwersytetu Oksfordzkiego. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 9 lutego o godzinie 10:00. Zarejestruj się teraz.

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Gartner jest światowym autorytetem w dziedzinie cyfrowego miejsca pracy. Z przyjemnością informujemy, że udział w naszej debacie weźmie Stuart Downes, dyrektor ds. analizy infrastruktury cyfrowego miejsca pracy w firmie Gartner.
  2. Kolejnym uczestnikiem panelu będzie dr Frey, dyrektor programu Future of Work (Przyszłość miejsca pracy) na Uniwersytecie Oksfordzkim. Autor książki „The Technology Trap”, według dziennika Financial Times jednego z najlepszych tytułów 2019 roku. Dr Frey świadczy również usługi doradcy i konsultanta dla organizacji takich jak G20, OECD, Komisja Europejska, ONZ oraz kilkanaście firm z listy Fortune 500.
  3. Znajdź odpowiedź na najważniejsze pytanie: czy praca niezależna od miejsca działania stała się rzeczywistością? Weź udział w debacie i dowiedz się, co mówią nasi eksperci, specjaliści VMware i klienci.
  4. 75 minut ciekawych i aktualnych treści: od trendów rynkowych, przez strategie pracownicze po rozwiązania cyfrowego miejsca pracy.
  5. Bez wychodzenia z domu! Wystarczy się zalogować.

Zarejestruj się teraz i zyskaj przewagę podczas tworzenia planów dla pracowników cyfrowych na rok 2021 (i kolejne lata).


Kategoria: Aktualności

Tagi: , , , ,

Podobne artykuły

Dodane 29/01/2018 przez blogsadmin

Ambasadorzy CTO VMware wybrani

Ponad 400 nominacji i tylko 36 miejsc – Rada Doradcza CTOA (CTO Ambassador) wybrała najbardziej utalentowanych i doświadczonych specjalistów IT, którzy dołączą do grona Ambasadorów CTO VMware. W ich gronie po raz pierwszy znalazł się Polak – Piotr Jabłoński –  starszy inżynier systemów w VMware Polska. Przez program CTO Ambassador, firma podkreśla jak ważna w  funkcjonowaniu […]

Dodane 14/04/2020 przez VMwarePOL

Workspace ONE, czyli firmowa komunikacja zawsze i wszędzie

Gdy wydarzy się coś, co wymaga od pracowników całkowitego przestawienia się na nowe sposoby pracy kluczową rolę dla utrzymania ciągłości biznesowej odgrywa pozostawanie w kontakcie ze współpracownikami oraz możliwość efektywnego przekazywania informacji setkom, a nawet tysiącom osób. Zawsze musimy w pierwszej kolejności zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz ich rodzin. Do tego niezbędna jest […]

Dodane 28/12/2017 przez blogsadmin

Nowe badanie VMware: za rewolucję cyfrowego środowiska pracy odpowiadają pracownicy

Stanisław Bochnak, Senior Business Solutions Strategist, VMware Firma VMware opublikowała niedawno wyniki swojego rocznego badania na temat stanu technologii cyfrowego środowiska pracy oraz ich wpływu na biznes. Z raportu wynika, że w przypadku pracowników, którzy mają większe możliwości wyboru preferowanych i potrzebnych im do pracy aplikacji, prawdopodobieństwo wzrostu produktywności jest niemal 5-krotnie większe, a czas poświęcany […]

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy