Przekonaj się, jaki typ uczestnika VMworld reprezentujesz!

Dodane 23/09/2020 by VMwarePOL

Tegoroczny VMworld zbliża się wielkimi krokami. Obchodzimy właśnie 16. rocznicę pierwszej konferencji, która odbyła się w 2004 roku.

W ciągu tych 16 lat miliony uczestników wysłuchały setek prelekcji i wzięły udział w tysiącach sesji. Co ważne, dla każdego z nich konferencja była wyjątkowym, niepowtarzalnym doświadczeniem.

Dlatego dla wszystkich stałych gości i tych, którzy w tym roku wezmą udział w wydarzeniu po raz pierwszy, ułożyliśmy quiz pozwalający precyzyjnie określić reprezentowany typ osobowości uczestnika VMworld.

Pedantycznie opracowujesz harmonogram interesujących Cię sesji? Uwielbiasz rywalizację? A może po prostu bierzesz udział w wydarzeniu, by poszerzyć swoją sieć kontaktów? Sprawdź, który styl jest Ci najbliższy.

Odpowiadając na kolejne pytania, notuj swoje odpowiedzi, by na koniec podsumować je i dowiedzieć się, jaki typ uczestnictwa w VMworld preferujesz. Nie zapomnij podzielić się swoimi wynikami w mediach społecznościowych, używając hasztagu #VMworld!

Długopisy gotowe? Możemy zaczynać…

P.S. Rejestracja jest otwarta, więc jeśli nie masz jeszcze wejściówki, zarezerwuj sobie wirtualne miejsce na najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu spośród tegorocznych imprez technologicznych. 

Pytania:

P1. Czas na dzisiejszą prelekcję! Jakie są Twoje oczekiwania związane z sesją?

a. Chcę być jednym z pierwszych, którzy poznają nowe rozwiązania

b. Chcę zobaczyć moich ulubionych szefów VMware


c. Chcę poszerzyć moją wiedzę, by móc ją wykorzystać w pracy

 

P2. Czas na lunch! Którą z tych hiszpańskich przekąsek najchętniej zjadłbyś po prelekcji?

a. Gazpacho

 

 

 

 

b. Paella 

 

 

 

 

c. Churros 

 

 

 

 

 

P3. Bez czego nie wyobrażasz sobie udziału w VMworld?

a. Mojego laptopa, na którym notuję wszystkie informacje

 

 

 

 

 

b. Gadżetów reklamowych VMworld: skarpetek, plecaka itp.

 

 

 

 

 

c. Oficjalnej kurtki VMware Odyssey

 

 

 

 

 

P4. Jesteś w Barcelonie i po ostatniej sesji masz trochę wolnego czasu — gdzie chciałbyś go spędzić?

a. La Sagrada Famillia 

 

 

 

 

 

b. Opium Bar

 

 

 

 

 

c. Parc Güell

 

 

 

 

 

 

P5. Czas ułożyć plan działania. Jaka ścieżka tematyczna VMworld najbardziej Cię interesuje?

a. Virtual Cloud Network

 

 

 

 

 

b. Nowe trendy

 

 

 

 

 

c. Modernizacja aplikacji

 

 

 

 

 

 

P6. W jakim miejscu zwykle najlepiej Ci się pracuje?

a. W domowym biurze, gdzie mogę skupić się na pracy

b. Wszędzie, o ile pozostaję w kontakcie ze współpracownikami

c. Tradycyjnie, w biurze firmowym

P7. Która z tych propozycji podoba Ci się jako tło aplikacji Zoom?

a.

 

 

 

 

 

b.

 

 

 

 

 

c.

 

 

 

 

 

P8. Cofnijmy się w czasie — który z wymienionych poniżej motywów VMworld zainteresował Cię najbardziej?

a. Make Your Mark

 

 

 

 

 

b. No Limits

 

 

 

 

 

c. be_ TOMORROW

 

 

 

 

 

P9. VMworld to OGROMNE wydarzenie. Udział w różnych sesjach wymaga czasami przejścia nawet 10 km dziennie. Jak zamierzasz zapewnić sobie odpowiednią dawkę ruchu w tym roku?

a. Chętnie zrezygnuję z chodzenia, by wziąć udział w moich ulubionych sesjach

b. Po pracy wybieram się na długi spacer z przyjaciółmi

c. Bez problemu — ćwiczenia na bieżni podczas oglądania sesji na żywo to zdrowie i wielozadaniowość w jednym!

 

Odpowiedzi:

Większość A: Konsument treści

Twoje zainteresowania w 100% koncentrują się na treści. Mądrze wykorzystujesz czas spędzony na VMworld, starając się maksymalnie poszerzyć swoją wiedzę. Uzyskane informacje pozwalają Ci robić wrażenie na współpracownikach przez cały rok, więc tegoroczna konferencja to dla Ciebie doskonała okazja. Dzięki możliwości obejrzenia interesujących Cię sesji w późniejszym terminie możesz dowiedzieć się jeszcze więcej niż w poprzednich latach.

 

Większość B: Zwierzę społecznościowe

Nie potrafisz oprzeć się pokusie nawiązywania nowych kontaktów. Rozmowy z ekspertami technologicznymi po interesującej prelekcji i żarliwe dyskusje na bankiecie po konferencji — to Twój żywioł! Być może sądzisz, że tegoroczne wydarzenie VMworld nie da Ci możliwości, by rozwinąć skrzydła. Bez obaw! Będziesz mieć wiele okazji do rozmów z innymi uczestnikami VMworld, nawiązywania cennych znajomości i tradycyjnego świętowania. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach kontaktów z innymi uczestnikami VMworld, zarejestruj się już teraz.

 

Większość C: Fan Odyssey

Uwielbiasz praktyczne wyzwania. Lubisz testować swoją specjalistyczną wiedzę i znajomość oferty VMware podczas zajęć praktycznych Odyssey, zwłaszcza gdy w grę wchodzi rywalizacja. Chcesz zająć najwyższe miejsce w rankingu i wygrać fantastyczne nagrody (oraz mieć się czym chwalić przez cały rok). Na szczęście konkurs Odyssey na VMworld 2020 zostanie rozegrany tak samo jak w poprzednich latach. Możesz więc już zacząć przygotowania — być może ten rok będzie należał do Ciebie…


Kategoria: Aktualności

Tagi: , , , ,

Podobne artykuły

Dodane 04/10/2019 przez VMwarePOL

Końcowe odliczanie do VMworld Europe 2019 czas zacząć

Co sprawia, że VMworld Europe to nie tylko jedno z kolejnych, przewidywalnych wydarzeń IT? Ponieważ to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy z wielu źródeł. Do Barcelony zjedzie się ponad 30 tys. pasjonatów nowych technologii, przedstawicieli wielkich firm, ekspertów IT i dziennikarzy. Uczestniczyć będą w setkach paneli tematycznych, warsztatach, dyskusjach kuluarowych i imprezach towarzyszących. Siłą VMworld […]

Dodane 20/03/2019 przez VMwarePOL

„Roboty” w służbie bezpieczeństwa cyfrowych miejsc pracy

Charles Barratt, główny architekt rozwiązań biznesowych w dziale End-User Computing, VMware EMEA Sztuczna inteligencja rozbudza naszą wyobraźnię od ponad pół wieku. Od kiedy Alan Turing w 1950 r. zaprezentował swój test na inteligencję maszyn, nie ma dnia, byśmy nie dyskutowali nad potencjałem jaki drzemie w inteligentnych maszynach. Dyskutujemy na uniwersytetach, rozmyślamy o liczeniu elektrycznych owiec, […]

Dodane 28/12/2017 przez blogsadmin

Nowe badanie VMware: za rewolucję cyfrowego środowiska pracy odpowiadają pracownicy

Stanisław Bochnak, Senior Business Solutions Strategist, VMware Firma VMware opublikowała niedawno wyniki swojego rocznego badania na temat stanu technologii cyfrowego środowiska pracy oraz ich wpływu na biznes. Z raportu wynika, że w przypadku pracowników, którzy mają większe możliwości wyboru preferowanych i potrzebnych im do pracy aplikacji, prawdopodobieństwo wzrostu produktywności jest niemal 5-krotnie większe, a czas poświęcany […]

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy