VMworld 2020: sesje, które koniecznie trzeba zobaczyć w tym roku

Dodane 11/08/2020 by VMwarePOL

Uwaga uczestnicy VMworld!

Jak już wiecie, najbardziej wyczekiwane technologiczne wydarzenie tego roku w tym roku obędzie się w pełni online. I jak mówi stare przysłowie: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Udział w VMworld jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

Niezależnie od tego, czy dołączysz do nas ze swojego firmowego biura, gabinetu w domu czy kanapy w salonie, zapewnimy Ci jedyny w swoim rodzaju dostęp do szerokiej gamy sesji tematycznych. Plan został przygotowany tak, aby dostarczyć Ci najnowsze informacje dotyczące Twojej branży oraz kariery zawodowej.

Zapoznanie się z setkami sesji i indywidualne zaplanowanie udziału w VMworld może wydawać się przytłaczające. Aby Ci to ułatwić, starannie wybraliśmy najważniejsze sesje z każdej ścieżki…

Przyszłość cyfrowego miejsca pracy

Ścieżka ta zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zoptymalizować infrastrukturę do pracy zdalnej, być na bieżąco z najświeższymi innowacjami dotyczącymi cyfrowego miejsca pracy i mieć dostęp do aktualnej wiedzy na temat VMware Workspace One.

Już teraz włącz tę sesję do swojego harmonogramu ⬇

 • Motyw przewodni: droga do rozwoju pracowników przygotowanych na przyszłość miejsc pracy (DW2716)

 

Tajniki nowych trendów IT

Chcesz lepiej przygotować się na przyszłość w obszarze IT? Każda sesja na tej ścieżce zawiera dogłębne informacje na temat innowacji kształtujących rozwój danej branży.

Oto sesje, które musisz zobaczyć: ⬇

 • Przełom w podnoszeniu wydajności pracowników z wykorzystaniem technologii „Spatial computing” i rozwiązań VMware (1213)
 • Wewnętrzny inkubator xLabs i innowacje „Off-Roadmap” w biurze dyrektora ds. technologii VMware (2406)
 • Poufne przetwarzanie danych: architektura i przyszłość bezpieczeństwa aplikacji (1625)

 

Droga nowoczesnych aplikacji

Świat aplikacji zmienia się błyskawicznie – innowacje wprowadzane są w wyjątkowym tempie, a my nie możemy pozostać za nimi w tyle. Ścieżka ta zawiera wartościowe informacje od branżowych ekspertów, które pozwolą trzymać rękę na pulsie i zgłębiać nowe koncepcje w tej dziedzinie. Znajdziesz tu również praktyczne porady, jak szybciej usprawnić produkcję.

Sesje, których nie możesz przegapić ⬇

 • Modernizacja aplikacji, czyli cyfryzacja liczona w dniach, a nie w latach (2275)
 • Dekonstrukcja monolitu: wymiana, refaktoryzacja, odbudowa i przestawienie na inny tor (2219)
 • Dostępność na już i to dla milionów: najlepsze praktyki dotyczące Kubernetes i obserwowalności (2363)
 • Czym są nowoczesne aplikacje – szybsze wdrażanie lepszego oprogramowania do produkcji (APM2656)

 

Strategia wielochmurowa

Niezależnie od tego, czy specjalizujesz się w chmurze hybrydowej czy operacjach prowadzonych w wielu chmurach, ścieżka ta zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, aby stworzyć optymalną, wydajną, bezpieczną i innowacyjną strategię wielochmurową⬇

 • Strategia wielochmurowa służąca dostarczaniu nowoczesnych aplikacji z dowolnej chmury (MC2797)

 

5G i przyszłość branży telco

Dzięki tej ścieżce dowiesz się, jak wspólna architektura oparta na chmurze może zapewnić elastyczność sieciom 5G – znajdziesz tu praktyczne analizy, case studies i wiele innych informacji.

Sesje, które warto zapisać w swoim harmonogramie ⬇

 • Pieniądze wyłowione z sieci: zarabianie na 5G i usługach dla przedsiębiorstw dzięki rozwiązaniom VMware (2636)
 • Przyspieszone wdrażanie rozproszonej sieci rdzeniowej 5G (2644)
 • Nowa gospodarka w czasach 5G dzięki zautomatyzowanej platformie telekomunikacyjnej w chmurze (2637)

 

Virtual Cloud Network

Jeśli chcesz odkryć tajniki technologii SD-WAN lub Network Edge, ścieżka ta skierowana jest właśnie do Ciebie. Poznaj najnowsze osiągnięcia w obszarze sieci chmury wirtualnej z myślą o przyszłości.

Nie przegap ⬇

 • VCN – sieć dla firmy, która patrzy w przyszłość (VCN2799)

 

Wbudowane bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest podstawą wszystkich działań firmy VMware. Z przyjemnością podzielimy się wiedzą na ten temat. W tym roku dokładnie przeanalizujemy możliwości zapory sieciowej NSX nastawionej na konkretne usługi, innowacje w zakresie projektowania kompleksowych zabezpieczeń centrów danych oraz nowe podejście do ochrony obciążeń pracą.

Zwróć uwagę na ⬇

 • Wbudowane bezpieczeństwo, czyli ochrona zawsze i wszędzie (IS2800)
 • Demistyfikacja zapory rozproszonej NSX-T Data Center (EDU) (1141)

 

Aby rozpocząć planowanie udziału w VMworld 2020, przejdź do narzędzia do tworzenia sesji lub przejrzyj pełny katalog sesji: https://my.vmworld.com/widget/vmware/vmworld2020/catalog?

Do zobaczenia już wkrótce!


Kategoria: Aktualności

Tagi: ,

Podobne artykuły

Dodane 23/09/2020 przez VMwarePOL

Przekonaj się, jaki typ uczestnika VMworld reprezentujesz!

Niezależnie od tego czy jesteś naszym stałym gościem, czy też po raz pierwszy bierzesz udział w wydarzeniu, ułożyliśmy quiz dzięki któremu precyzyjnie określisz, który typ osobowości uczestnika VMworld prezentujesz. Jesteś fanem sesji tematycznych? Nie potrafisz oprzeć się pokusie nawiązywania nowych kontaktów? A może szalejesz na punkcie rywalizacji? Nadszedł czas, aby ujawnić swój styl.

Dodane 04/10/2019 przez VMwarePOL

Końcowe odliczanie do VMworld Europe 2019 czas zacząć

Co sprawia, że VMworld Europe to nie tylko jedno z kolejnych, przewidywalnych wydarzeń IT? Ponieważ to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy z wielu źródeł. Do Barcelony zjedzie się ponad 30 tys. pasjonatów nowych technologii, przedstawicieli wielkich firm, ekspertów IT i dziennikarzy. Uczestniczyć będą w setkach paneli tematycznych, warsztatach, dyskusjach kuluarowych i imprezach towarzyszących. Siłą VMworld […]

Dodane 20/09/2019 przez VMwarePOL

VMworld 2019: cyfryzacja dla zrównoważonego rozwoju

W VMware zdajemy sobie sprawę, że wszystkie aspekty naszej działalności mają wpływ na świat, w związku z czym jesteśmy zaangażowani w tworzenie lepszej przyszłości — staramy się dawać środowisku, społeczności i globalnej gospodarce więcej, niż zabieramy. W ramach tego zobowiązania dokładamy wszelkich starań, aby stać się liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju, wdrażając odpowiednie globalne praktyki i operacje biznesowe. Właśnie dlatego przechodzimy od słów […]

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy