Workspace ONE, czyli firmowa komunikacja zawsze i wszędzie

Dodane 14/04/2020

Gdy wydarzy się coś, co wymaga od pracowników całkowitego przestawienia się na nowe sposoby pracy kluczową rolę dla utrzymania ciągłości biznesowej odgrywa pozostawanie w kontakcie ze współpracownikami oraz możliwość efektywnego przekazywania informacji setkom, a nawet tysiącom osób. Zawsze musimy w pierwszej kolejności zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz ich rodzin. Do tego niezbędna jest jednak skuteczna komunikacja. Wiadomości e-mail można łatwo przeoczyć, zdarzają się również trudności z dostępem do poczty. Ustanowienie wielu kanałów komunikacji pomaga rozwiązać ten problem i umożliwia skuteczne dotarcie do każdego pracownika za pomocą co najmniej jednej formy kontaktu.

 Komunikacja bez przeszkód

Korzystając z powiadomień aplikacji Workspace ONE Intelligent Hub, organizacje mogą tworzyć praktyczne powiadomienia w czasie rzeczywistym i wyświetlać je wszystkim pracownikom lub wybranym grupom. Ta elastyczna usługa w chmurze wysyła powiadomienia do użytkowników za pośrednictwem portalu Intelligent Hub w przeglądarce i aplikacji Intelligent Hub na urządzeniach mobilnych.

Narzędzie Workspace ONE Notification Builder pozwala z kolei administratorom IT i partnerom biznesowym tworzyć oraz monitorować powiadomienia wysyłane do pracowników przez Intelligent Hub oraz wyświetlać ich podgląd. Powiadomienia mogą zawierać niestandardowy tekst, działania i priorytety kierowane do wszystkich pracowników lub konkretnych grup urządzeń i użytkowników. Można je również oznaczyć jako pilne w sytuacjach wymagających szybkiego rozpowszechniania informacji.

Powiadomienia są obsługiwane przez usługę powiadomień push na poziomie systemu operacyjnego, dzięki czemu użytkownicy otrzymują je także wtedy, gdy nie korzystają aktywnie z aplikacji Intelligent Hub. To oznacza, że nawet jeśli pracownicy nie mają dostępu do poczty e-mail, za pomocą narzędzia Notification Builder można przekazać odpowiednim osobom pilne i ważne informacje we właściwym czasie.

Obejrzyj trzyminutową prezentację, która pokazuje, jak łatwe jest używanie narzędzia Notification Builder w konsoli usług Hub. To proste rozwiązanie zapewnia organizacji wielkie korzyści w sytuacji, gdy trzeba szybko i skutecznie uruchomić komunikację w sytuacji kryzysowej.

Błyskawiczne informacje dzięki Mobile Flows

Dzięki połączeniu powiadomień z usługą Mobile Flows pracownicy nie muszą otwierać wielu aplikacji i usług, by wykonać zadanie lub uzyskać dane. Korzystając z Mobile Flows, firma może zapewnić pracownikom jedno źródło wszystkich potrzebnych informacji, umożliwiając szybkie i precyzyjne komunikowanie się oraz błyskawiczne podejmowanie decyzji. Nieoczekiwane zdarzenia zwykle wiążą się z szybkimi zmianami sytuacji i złożonością danych.

Usługa Mobile Flows pozwala dodawać do powiadomień informacje kontekstowe za pomocą zintegrowanych aplikacji biznesowych innych firm. Używając wbudowanych funkcji łączących rozwiązania VMware z popularnymi aplikacjami, takimi jak Salesforce, Concur, Coupa i ServiceNow, pracownicy mogą łatwo zaktualizować plan podróży lub sprawdzić stan biletu na podstawie nowych danych. Wiele aplikacji można zintegrować jednym kliknięciem, można również tworzyć integracje niestandardowe.

Odwiedź witrynę GitHub firmy VMware lub VMware {code}, aby zapoznać się z dokumentacją rozwiązań open-source i dowiedzieć się więcej. Nowocześni pracownicy wymagają przejrzystej komunikacji firmowej w czasie rzeczywistym, a usługa Mobile Flows na platformie Workspace ONE pomaga osiągnąć ten cel.

Nigdy nie jest za późno na opracowanie planu ciągłości biznesowej, który uwzględnia nieoczekiwane zdarzenia. Przemyślana komunikacja kryzysowa zakłada ograniczony dostęp pewnych grup osób do poczty e-mail lub jego brak oraz ustanawia wiele kanałów komunikacji z pracownikami. Narzędzie Workspace ONE Notification Builder i usługa Mobile Flows z aplikacją Intelligent Hub zapewniają prosty i skuteczny sposób kontaktu z pracownikami w niepewnych czasach.


Kategoria: Mobility

Tagi: , , , , ,

Podobne artykuły

Dodane 11/02/2020 przez msalanski

HCI wspiera cyfryzację szpitala miejskiego w Brunszwiku

Oferuje pomoc ponad 1,2 mln pacjentów, ma ponad 4,3 tys. pracowników, składa się z 21 niezależnych klinik, 7 instytutów badawczych i 10 oddziałów klinicznych, które rocznie generują ponad 350 mln euro dochodów. Tak właśnie w liczbach prezentuje się szpital miejski w Brunszwiku. Największy szpital miejski w Dolnej Saksonii jest przy tym liderem w dziedzinie cyfryzacji […]

3 minuty czytania
Dodane 08/05/2020 przez msalanski

Virtual Cloud Network: nowoczesna sieć to strategiczna broń, a nie tylko linie na wykresach

Coraz więcej firm na świecie dostrzega znaczenie nowoczesnych sieci. Ten swoisty firmowy krwiobieg łączy systemy i urządzenia, dostarcza ludziom aplikacje i chroni wrażliwe dane. Zamiast jednak na stałe wpisać się w DNA europejskich firm, biznesowi decydenci nadal, w finalnych rozrachunku, traktują sieci jak swoistą abstrakcję. To nic innego linie na wykresach poszczególnych działów zajmujących się […]

3 minuty czytania
Dodane 27/05/2019 przez msalanski

5 powodów, które nie pozwolą CIO zapomnieć o chmurze obliczeniowej

W ciągu najbliższych trzech lat wydatki na chmury publiczne wzrosną niemal dwukrotnie i wyniosą nawet 370 mld dolarów, donosi najnowszy raport opracowany przez IDC. Szacuje się, że już w 2019 r. osiągną zawrotna kwotę 210 mld. Boom na rozwiązania chmurowe napędza przede wszystkim biznesowa gonitwa za nowymi produktami, usługami oraz innowacjami, których oczekują klienci. Chmura […]

4 minuty czytania

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy