vSAN jest gotowy na kolejny rok pełen sukcesów

Dodane 04/02/2020 by VMwarePOL

Nick Cross, starszy dyrektor ds. HCI w regionie EMEA

Każda firma, która tworzy nowe rozwiązania, bez względu czy mówimy o produkcje lub usłudze, wie, że jedyną miarą jej sukcesu jest finalna opinia klienta. Przez ostatnie 20 lat w VMware robiliśmy wszystko, by nasze narzędzia były coraz nowocześniejsze i odpowiadały klientom. Rozwinęliśmy się od wirtualizacji po chmury hybrydowe. I to działa, czego dowodem są rosnące wyniki. To najlepszy dowód, że firmy otrzymują od nas to czego potrzebują, a my zyskujemy ich zaufanie w czasach cyfrowej transformacji.

Najlepiej to widać w kontekście rozwoju infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI). Firmy z różnych branż coraz mocniej dostrzegają, że technologia ta pozwala całkowicie inaczej budować IT w organizacji. Rynek HCI rośnie i to mimo silnej konkurencji ze strony tradycyjnych technologii centrodanowych – mówi Sebastian Lagana, dyrektor badań nad platformami technologicznymi w IDC. Firmy poszukują rozwiązań hiperkonwergentnych, ponieważ globalni dostawcy udowodnili im, że są to idealne platformy do budowy środowisk hybrydowych i multicloud, ze względu na ich software’owy charakter i łatwość wdrożenia niezależnie od lokalizacji organizacji – dodaje.

Przepis VMware na HCI

W VMware uczyniliśmy z HCI cos więcej niż zwirtualizowane zasoby dyskowe i obliczeniowe. Dzięki VMware Cloud Foundation to kompleksowa platforma software’owa uwzględniająca zaawansowane mechanizmy sieciowe i narzędzia do zarządzania chmurami hybrydowymi. Nasze podejście spodobało się klientom.

W 2019 r. ponad 22 tys. zaufało VMware vSAN, dając na 38-procentowy udział w rynku oprogramowania HCI. 50 proc. firmy z listy Global 2000 używa już naszej technologii do konsolidacji zastanych silosów IT. HCI od VMware zasila działanie najważniejszych biznesowych aplikacji oraz

Wpływ na biznes

Firmy z całego świata bardzo chwalą sobie możliwości jakie daje im HCI od VMware. Nigel Barry, dyrektor z brytyjskiej spółdzielni mieszkaniowej Accent Group twierdzi, że vSAN nie ma konkurencji, ponieważ jest łatwy we wdrożeniu, gwarantuje wysoki poziom redundancji, a do tego wszystkich potrzebnych aktualizacji można dokonać samodzielnie.

Także największe brytyjskie przedsiębiorstwo bukmacherskie, William Hill, odnotowało istotny wpływ vSAN na działanie całego biznesu. Od CIO, a na CEO skończywszy, wszyscy widzą, że rozwiązanie to podnosi szybkość dostarczania usług – mówi Ben Fairclough, architekt infrastruktury IT w firmie William Hill. Nasze poprzednie, monolityczne środowisko IT uniemożliwiało nam wejście na wyższy poziom cyfryzacji. HCI zabrało nas tam bez przeszkód. Posiadając IT, przemodelowane w duchu Software-Defined Data Center, możemy rosnąć w zgodzie z potrzebami biznesu i w opłacalny sposób– dodaje.

Przeprowadzone wspólnie z firmą analityczną Forrester Consulting badania The Total Economic Impact™ Of VMware vSAN, wykazały, że wdrożenie vSAN przynosi organizacjom ROI na poziomie 259 proc.

VMware vSAN – produkt roku według CRN

Nie tylko klienci VMware dostrzegają zalety vSAN. Nasi partnerzy również wspierają naszą strategię rozwoju rozwiązań HCI. Najlepszym tego wyrazem jest ogłoszenie czwarty rok z rzędu, przez globalny magazyn CRN, vSANa Produktem Roku w kategorii Software Defined Storage.

Dzięki HCI od VMware przedsiębiorstwa mogą modernizować się we własnym tempie. Mogą stopniowo ewoluować środowiska wirtualne w pełne HCI, w całości obsługiwane przez vSAN. Mogę do tego wykorzystywać infrastrukturę zarówno lokalną, jak i w chmurze, stosując przy tym te same narzędzia i spójny model operacyjny.

Wierzymy, że dzięki VMware vSAN and VMware Cloud Foundation firmy otrzymują idealne narzędzie, by podnieść swoją rynkową wartość teraz i w przyszłości. Chcesz wiedzieć więcej?

 


Kategoria: Aktualności

Tagi: , , ,

Podobne artykuły

Dodane 11/02/2020 przez VMwarePOL

HCI wspiera cyfryzację szpitala miejskiego w Brunszwiku

Oferuje pomoc ponad 1,2 mln pacjentów, ma ponad 4,3 tys. pracowników, składa się z 21 niezależnych klinik, 7 instytutów badawczych i 10 oddziałów klinicznych, które rocznie generują ponad 350 mln euro dochodów. Tak właśnie w liczbach prezentuje się szpital miejski w Brunszwiku. Największy szpital miejski w Dolnej Saksonii jest przy tym liderem w dziedzinie cyfryzacji […]

Dodane 16/02/2017 przez blogsadmin

Jak rozwiązać problemy współczesnych środowisk IT? Słuchając ludzi

Bartłomiej Ślawski, Country Manager, VMware Polska Nikt nie przepada za wypełnianiem firmowych formularzy rozliczania wydatków. Przez całe lata przedsiębiorcom wmawiano jednak, że korzystanie z nich ułatwia wszystkim życie. Ale prawda leży gdzie indziej — formularze są wygodne tylko dla tych, którzy odpowiadają za rozliczanie wydatków innych pracowników. Ten prosty przykład pokazuje, że w wielu firmach […]

Dodane 14/05/2020 przez VMwarePOL

Przyszłość branży retail w czasach “nowej normalności”

Cała branża retail znalazła się pod niezwykłą presją, by zapewnić konsumentom nieprzerwany dostęp do jedzenia i produktów pierwszej potrzeby. W myśl zasady „wszystkie ręce na pokład” sieci handlowe starają się działać normalnie. A przynajmniej blisko tej „normalności”. W obecnej sytuacji dla wielu firm ratunkiem okazała się praca zdalna. W przypadku handlu pomocny, jak nigdy wcześniej, […]

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy