10 powodów, dla których VMworld 2019 NIE jest miejscem dla Ciebie

Dodane 06/08/2019 by VMwarePOL
OŚWIADCZENIE: ten artykuł jest starszy niż jeden rok i może nie być aktualny w przypadku ostatnich wydarzeń lub nowo dostępnych informacji.

 Najgorętszy technologiczny event tej jesieni zbliża się wielkimi krokami. Będzie to już 11. europejska edycja VMworld i obiecujemy Wam, że będzie to jednocześnie największe wydarzenie w historii naszej sztandarowej konferencji. Już w listopadzie do Barcelony zjedzie się ponad 30 tys. pasjonatów nowych technologii, przedstawicieli wielkich firm, ekspertów IT i dziennikarzy. Brzmi strasznie? Na sama myśl o tych wszystkich tłumach, kolejkach do stoisk i braku wolnych miejsc podczas keynote’ów robi się nie dobrze. A to tylko początek koszmaru. Dlatego przygotowaliśmy dla Was 10 powodów, dla których nie warto brać udziału w VMworld 2019 w Barcelonie.

 1. Wystąpienia naszych szefów i gości są zwyczajnie nudne

Liderzy takich organizacji jak Vodafone czy Komitet Czerwonego Krzyża, prezesi VMware i branżowi eksperci rok w rok goszczą na scenie VMworld. Wielkie nazwiska i jeszcze większe słowa. Wszyscy mówią o tym jak innowacyjne technologie zmieniają współczesny biznes. Ziew! Poproszę nastepną atrakcję. Nie wierzycie, że jest tak nudno? Zobaczcie jak było w zeszłym roku.

 1. Nie nauczysz się niczego czego byś już nie umiał

Ponad 500 sesji tematycznych, warsztatów, szkoleń certyfikacyjnych. Nie zliczysz do tego wszystkich okazji do ubogacającego Cię networkingu i dyskusji z przypadkowo poznanymi osobami. Z pewnością nie dowiesz się niczego nowego. Przy takim natłoku rozmów i wykładów na pewno nie będzie też okazji do nauki i poznania nowych sposobów na wzmocnienie Twojego firmowego IT.

 1. Nikogo nie interesuje VMworld 2019

Co roku na VMworld w Barcelonie przybywa od 30 tys. do nawet 40 tys. osób. Nie ma szans byś spotkał  kogoś kogo znasz albo chciałbyś poznać. Niszowy event, z niszową publiką.

 1. Cyfrowa transformacja? Nie, dziękuję. Już mam.

Szczerze – dzisiaj każda firma jest już smart. Z pewnością VMware nie ma nic ciekawego do powiedzenia organizacjom, które potrzebują cyfrowego fundamentu dla swoich nowych, innowacyjnych hiperprojektów. Nie jest tak? Sprawdzisz? Jakby co to ostrzegaliśmy.

 1. Sesje tematyczne to oczywiste oczywistości

Możliwość rozmowy z rynkowymi ekspertami z takich firm jak Deutsche Telekom czy Ericsson nt. nowoczesnych aplikacji, wirtualnych sieci, chmur obliczeniowych czy cyfrowych miejsc pracy z pewnością nic nie wniesie do świadomości osób pracujących w firmowych działach IT.

 1. Nasi partnerzy nie mają nic do roboty

Na VMworld nie ma nawet dedykowanej przestrzeni dla partnerów, gdzie mogli by spotykać się z klientami w miłej atmosferze. Nie biorą udziału  także w keynote’ach. To po co w ogóle jechać na VMworld?

 1. Twój szef i tak nie ma jak Cie zapisać na event

 

VMworld nie posiada nawet dedykowanej strony, gdzie mógłbyś się zapisać i podsunąć potem fakturę szefowi do podpisania.

 1. Jedzenie? Ale po co to komu?

Śniadania, obiady, kolacje, drinki, imprezy – tak, może być trochę jedzenia. Będzie go tak dużo, że zawsze znajdzie je pod ręką, jak tylko będziesz głodny. I będzie darmowe! Ale kto tak naprawdę tego chce? Chcę przemysłu 4.0, a nie wakacji All Inclusive.

 1. Imprezy z informatykami – nudniej się nie da
  Tao Cruz, Simple Minds, Empire of the Sun, Faithless, Kaiser Chiefs and The Kooks – to tylko niektóre z kapel, które wystąpiły podczas VMworld Europe w ciągu ostatnich kilku lat. Ale kto tak naprawdę mógłby się przy tym dobrze bawić?
 1. Kto w ogóle chciałby jechać do Barcelony? Nuda jak nic.

Piekne plaże, niezwykła architektura – zarówno ta nowoczesna, jak i historyczna. Miasto, kóre nigdy nie śpi. Oto Barcelona. Jak nic miejsce, którego nie warto odwiedzić.

Na zakończenie mamy jeszcze jeden argument dla którego warto jechać na VMworld do Barcelony – Twoi koledzy i koleżanki nie będą Ci zazdrościć tego wyjazdu.

Nie ma przecież czego zazdrościć? Nie?  

To wszystko. Ostrzegliśmy Cię. Podaliśmy Ci wszystkie argumenty dlaczego nie warto ryzykować wizyty na VMworld, gdzie czekałyby na Ciebie sesje tematyczne, spotkania z branżowymi liderami i najnowsze technologie IT.

Nie zastanwiaj się i nie rejestruj. Nie ma po co.  


Kategoria: Aktualności

Tagi: , ,

Podobne artykuły

Dodane 21/02/2019 przez VMwarePOL

Tylko krok dzieli nas od data center nowej generacji

Sztuczna inteligencja z impetem godnym Terminatora wkracza do świata biznesowych innowacji. Jest nie tylko popularnym hasłem medialnym, ale głównym motorem napędowym zmian. Już teraz przeobraża różne branże od medycyny, przez logistykę, a na finansach skończywszy. To jednak głównie firmy technologiczne zaprzyjaźnią się z SI na dobre i na złe. Przechodząc rewolucję niewidzianą od ponad 100 […]

Dodane 22/08/2019 przez VMwarePOL

Prosta droga do chmury hybrydowej

Organizacje, które zdecydują się pójść drogą cyfrowej transformacji mogą napotkać wiele wyzwań i przeciwności. Słyszymy od naszych klientów, że każdego dnia borykają się oni z koniecznością minimalizowania ryzyka awarii, zmniejszaniem kosztów czy podniesieniem efektywności operacyjnej. Rynek wymusza przy tym na firmach szybkie i sprawne wdrażanie innowacji. Środowiska IT muszą być na to przygotowane. Cyfrowy sukces […]

Dodane 25/04/2019 przez VMwarePOL

Biznes pręży muskuły, czyli 4 porady jak wycisnąć soki z innowacji

 Prof. Feng Li, Dyrektor Katedry Zarządzania Innowacjami i Technologiami w Cass Business School  Wielu menedżerów nadal nie docenia znaczenia, skali i tempa cyfrowych zmian, jakie zachodzą w ich rynkowym otoczeniu. Wszyscy zgadzają się, że innowacje to dzisiaj konieczność, ale praktyka boleśnie pokazuje, że od pomysłu do spieniężenia wiedzie długa i kręta droga. Firmy nie mają […]

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy