Ambasadorzy CTO VMware wybrani

Dodane 29/01/2018 by blogsadmin
OŚWIADCZENIE: ten artykuł jest starszy niż jeden rok i może nie być aktualny w przypadku ostatnich wydarzeń lub nowo dostępnych informacji.

Ponad 400 nominacji i tylko 36 miejsc – Rada Doradcza CTOA (CTO Ambassador) wybrała najbardziej utalentowanych i doświadczonych specjalistów IT, którzy dołączą do grona Ambasadorów CTO VMware. W ich gronie po raz pierwszy znalazł się Polak – Piotr Jabłoński –  starszy inżynier systemów w VMware Polska. Przez program CTO Ambassador, firma podkreśla jak ważna w  funkcjonowaniu przedsiębiorstw technologicznych jest konsekwentna działalność badawczo-rozwojowa.

Wiemy jak ważną rolę w tworzeniu nowatorskich rozwiązań pełni nauka. Dlatego Ambasadorzy CTO są dla nas tak ważni – ich zadanie polega na ścisłej współpracy pomiędzy działami badawczo-rozwojowymi a naszymi klientami. W ten sposób docieramy do zupełnie unikalnej wiedzy i jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych użytkowników. Tytuł Ambasadora CTO dla Piotra Jabłońskiego, specjalisty z polskiego oddziału firmy, to dla nas ogromne wyróżnienie” – skomentował to wyróżnienie Mikołaj Wiśniak, Manager Systems Engineering, VMware.     

Grupę Abasadorów CTO VMware tworzą najbardziej doświadczeni w pracy z klientami inżynierowie systemów sprzedaży (SE), techniczni opiekunowie klientów (TAM), konsultanci usług profesjonalnych oraz architekci i inżynierowie globalnych usług wsparcia. Oprócz wyboru 36 nowych członków, Rada Doradcza Ambasadorów CTO zadecydowała też o przedłużeniu kadencji obecnych reprezentantów CTOA.


Kategoria: Aktualności

Tagi: , , , ,

Podobne artykuły

Dodane 23/09/2020 przez VMwarePOL

Przekonaj się, jaki typ uczestnika VMworld reprezentujesz!

Niezależnie od tego czy jesteś naszym stałym gościem, czy też po raz pierwszy bierzesz udział w wydarzeniu, ułożyliśmy quiz dzięki któremu precyzyjnie określisz, który typ osobowości uczestnika VMworld prezentujesz. Jesteś fanem sesji tematycznych? Nie potrafisz oprzeć się pokusie nawiązywania nowych kontaktów? A może szalejesz na punkcie rywalizacji? Nadszedł czas, aby ujawnić swój styl.

Dodane 12/12/2016 przez blogsadmin

Mit bezpieczeństwa w środowisku wirtualnym

Piotr Jabłoński, Senior Systems Engineer, VMware Podczas spotkań z osobami zarządzającymi infrastrukturą Data Center często omawiamy wpływ wirtualizacji na bezpieczeństwo. Spotykam się wówczas z argumentem, że fizyczny firewall, który chroni ruch między VLAN-ami oraz na zewnątrz jest wystarczający do ochrony środowiska Data Center. Potrzebna jest w zasadzie tylko odpowiednia segmentacja przy użyciu VLAN-ów tak, aby […]

Dodane 15/02/2017 przez blogsadmin

Unikalne funkcjonalności VMware NSX – Część 1: Natywne szyfrowanie ruchu Ethernet.

Piotr Jabłoński, Senior Systems Engineer, VMware Nikt nie chciałby, aby ktoś niepowołany mógł zmienić nasze dane, zrobić ich kopię lub je podsłuchać. Dotyczy to zwłaszcza danych przesyłanych między ośrodkami obliczeniowymi. Nie każdy ma własne światłowody, a nawet jeśli, to i tak nie gwarantuje to uniknięcia wycieku danych. Zdarza się, że przy łączeniu data center ze […]

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy