העדיפות העיקרית: להעניק לעובדים אפשרות לעבוד מכל מקום!

פורסם בתאריך 13/04/2021 by VMware Israel

אחרי שחלפה יותר משנה מאז שארגונים עברו לעבודה מהבית כמעט בין לילה, כיום הרבה מהם מבינים שלא רק שאין דרך חזרה, אלא שאף רצוי לא לחזור אחורה. רבים מנהלי העבודה הקודמים, שהיו נראים כנורמה לפני שנה וחצי בלבד, נראים כעת מגוחכים ולא מתאימים לעולם המודרני. נדמה שעתיד העבודה כבר כאן.

VMware חשפה את השינויים התרבותיים והטכנולוגיים האלה במחקר שפרסמה באוקטובר האחרון. לא רק שהעבודה מרחוק כבר לא נתפסת על ידי העובדים רק כהטבה נחמדה, אלא כתוצאה מהאימוץ הרחב שלה, ארגונים נוכחים ברמה גבוהה יותר של חדשנות, שמגיעה מחלקים נרחבים יותר בארגון.

בתגובה למחקר זה, ד”ר קרל בנדיקט פריי, דירקטור התוכנית לעתיד העבודה באוניברסיטת אוקספורד, אמר שכדי לאמץ באופן מלא את מודל העסקים מכל מקום, ארגונים צריכים לנוע מסגנון ניהול שנסמך על פיקוח על התשומות של העובד להתמקדות בתפוקות שלו.

ספנסר פיטס, טכנולוג ראשי בחברת VMware לנושא העבודה הדיגיטלית באזור EMEA, הדגיש את האתגרים המעורבים בשינוי אופן העבודה והמעבר ממה שהיה בתחילה תגובה למצב משבר למצב יותר אסטרטגי  ונמשך בעתיד.  לטענתו, בעולם החדש של העבודה המפוצלת, קריטי לחשוב על אנשים קודם, במיוחד בעוד המגיפה עדיין נמשכת.

לקריאת המאמר תוכלו להיכנס לכאן.


קטגוריה: חֲדָשׁוֹת

תגיות:

יכול לעניין אותך

לא נמצאו פוסטים משויכים

תגובות

אין עדכונים עדיין

הוספת תגובה

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy