מקושרים בענן- לקחים מהשותפים והלקוחות שלנו

פורסם בתאריך 08/03/2021 by VMware Israel

הרווה רנו, ראש מכירות בענן, לאזור EMEA בחברת VMware

אנו נכנסים לעידן חדש של אימוץ ענן, שמעניק השראה לשיתוף פעולה ולקישוריות רבים יותר ומאפשר יישומים עסקיים, חידושים וחוויות שמשנים את כללי המשחק. זהו זמן מרגש, אבל גם תקופה שמלאה במורכבות ואתגר.  

ב- 2020 ציינתי עשור מאז שהתחלתי את עבודתי בחברת VMware. בהסתכלות לאחור, ניתן לראות את היקף השירותים והפתרונות שגדל כל שנה, את ההתקדמות שעשינו ואת המהפכים הטכנולוגים שעיצבו  ארגונים בשנים הללו.

החדשנות בענן הרחיבה את גבולות האפשרי. על כך דיברתי עם שותפים ולקוחות שלנו בפודקאסט חדש בשם Connected in the Clouds. בפודקאסט דיברנו כיצד להתגבר על מורכבויות, הקשורות ליישום ענן היבירידי. התמקדנו בהתנגדות של גורמים בארגון למחשוב ענן וכיצד להעביר לאותם גורמים את יתרונות הענן לצד תרחישים עתידיים מציאותיים. ניתן למצוא תובנות נוספות בשיחות שלי כאן.

השותפים מספקים לנו גם הם נקודת מבט על העבודה מול טווח רחב של לקוחות על פרויקטים שונים. דיברנו גם על האופן שבו מגפת הקורונה שינתה את הגישה של הלקוחות לטכנולוגיה.

בסדרה הבאה של הפרקים דיברנו עם חברות שבונות את הענן שלהן בעצמן. אני מזמינים אתכם להקשיב לפרקים, ללמוד ולהכיר את פתרונות הענן שלנו.


קטגוריה: חֲדָשׁוֹת

תגיות:

יכול לעניין אותך

לא נמצאו פוסטים משויכים

תגובות

אין עדכונים עדיין

הוספת תגובה

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy