אירוע VMware Evolve Online

פורסם בתאריך 21/03/2021 by VMware Israel

רק 44% מהארגונים אימצו גישה עיסקית דיגיטלית, לפי ה- IDC. מפתיע?  התעדכנו בכל החידושים בסביבת העבודה הדיגיטלית עם המומחים של VMware  באירוע VMwareEvolveOnline  . הקליקו: https://www.youtube.com/watch?v=3If8OAVXGAw&feature=youtu.be

אם אין לכם זמן לצפות בכל הכנס היכנסו לאחד מהסרטונים הבאים –

איך עושים וירטואליזציה לסביבת VDI ולגישה אליה? צפו בהרצאה שלDima Garf ,Solution Engineer Anywhere Workspace   מתוך אירוע VMwareEvolveOnline  הקליקו:

איך לקחת את Windows 10 Modern Management לשלב הבא? כל החידושים עםArale Sahar, Senior Solution Engineer Anywhere Workspace  מתוך אירוע #VMwareEvolveOnline. הקליקו:

חברת המלצות התוכן Taboola, הצליחה להתמודד עם אתגרים בסיוע VMware Workspace One. רוצים לדעת איך? קחו 4 דקות והקשיבו לליאב ביליה, מומחה IT מ- Taboola. מתוך אירוע VMwareEvolveOnline. הקליקו:

תפיסת התמיכה בעבודה מרחוק הפכה לתפיסת “Any Ware Organization”. יש לכך השפעה על מגוון תחומים בארגון כמו גיוס עובדים ועוד. איך מנצלים את ההזדמנויות ומגיבים לאתגרים במצב החדש? צפו בהסבר של  Yaron Razinsky, Regional Sales Manager, EUC – VMWare, מתוך אירוע #VMwareEvolveOnline. הקליקו:

“אין חכם כבעל הניסיון”: ליאב ביליה מטבולה מסביר איך Work Space One עובד בעסק שלהם. צפו בפאנל עם דימה גרף ואהרל’ה סהר מ- VMware מראיינים את ליאב ביליה מטבולה . הקליקו:


קטגוריה: חֲדָשׁוֹת

תגיות:

יכול לעניין אותך

לא נמצאו פוסטים משויכים

תגובות

אין עדכונים עדיין

הוספת תגובה

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy