שיתוף פעולה ואמון הם אבני הפינה של הקשרים בין הספק לשותף

פורסם בתאריך 25/01/2021 by VMware Israel

מאת פיליפ ברלזה סגן נשיא לנושאי שותפים ובריתות לאזור EMEA

כעת ש2020 מאחורינו, אני מאמין ש2021 תציע הבטחה לשותפים שלנו שימשיכו למלא תפקיד מרכזי בסיוע ללקוחות שלנו להתגבר על קשיים בהווה ובעתיד.

הקשיים האלה הם מגוונים – מציפיות הולכות וגוברות מצד הלקוחות להניע את הצורך לחדשנות, ועד למתחרים חדשים, הלחצים על עסקים להמשיך להציע ערך, שירותים דיגיטליים חדשים וחוויות חדשות ללקוחות ולעובדים מקבלים יותר ויותר דגש.

אבל היכן שקיים אתגר עבור הלקוחות שלנו- השותפים שלנו צריכים לעזור להם למצוא את דרכם בעתיד הקרוב והרחוק. אנו מעוניינים בקשר ממושך עם השותפים שלנו, ובמהלך השנה האחרונה אני מאמין שסיפקנו ערך לסביבה שלנו- שבנויה על יסודות של שיתוף פעולה ושל אמון.

הנה כמה דרכים שפעלנו יחד-

באמצעות תוכנית השותפים שלנו תכננו מודל שיספק הזדמנויות רווח גדולות יותר לשותפים אבל גם יציע יותר גמישות ובידול, כדי לענות על הדרישות המתפתחות של הלקוחות שלהם. אני רואה בחיוב את הפידבק שהשותפים שלנו סיפקו לנו, ואת הדרכים שבהם הם אימצעו את השינויים המתמידים. התוכנית הזו ממחישה בעיקר דבר אחד- שלא נהיה מי שאנחנו ללא השותפים שלנו.

בשנה החולפת ראינו התעניינות הולכת וגוברת בפתרונות שלנו כמו VMware Tanzu ופתרונות נוספים שמאפשרים ללקוחות לבנות, להריץ ולנהל סביבת קוברנטיקס הנשלטת על ידי יישומים. בנוסף, עדכנו את השותפים שלנו באסטרטגיית ריבוי העננים שלנו שמהווה בסיס אוניברסלי ויכולה לממש את הפוטנציאל המלא של הענן.

באירוע VMworld  שנערך השנה במתכונת דיגיטלית, נתנו לשותפים שלנו הצצה לאסטרטגיות הפעילויות ולמטרות שלנו, שנועדו להניע דרישה ולהגביר ביקוש. רצינו להבטיח שכל השותפים שלנו יסיימו את האירוע עם ידע מעמיק בפתרונות שלנו ובכל נושא אחר שבו הם מתעניינים.

השנה החולפת כפתה על עסקים להסתגל במהירות בשלוש חזיתות עיקריות- אנשים, תשתית ויישומים/ שירותים. אם יש משהו ש2020 לימדה אותנו הוא שהטכנולוגיה מחזיקה במפתח לעמידות עסקית. זו הסיבה שאנו בוחנים כיצד השותפים שלנו יכולים לתמוך בלקוחות שלנו בעולם העבודה, בענן ובהיצע של יישומים מודרניים.

אז מה ניקח איתנו ל2021?

המצבים שבהם הלקוחות שלנו מוצאים את עצמם שדורשים מהם להיות מוכנים יותר לעתיד וגמישים, מהווים הזדמנות ניכרת עבור השותפים שלנו. בשנה הזו נניע אפילו יותר תרבות של שותפים. אנו רוצים שהשותפים שלנו יהיו חלק מהסביבה שלנו ויבטחו בכך שיש להם חלק בדרכים בהם נצעד. בסיכומו של דבר, למרות ש-2020 הייתה מאתגרת, למדנו ממנה הרבה ואנו מסתכלים קדימה אל השנה הקרובה.


קטגוריה: מאמרים

תגיות: ,

יכול לעניין אותך

פורסם בתאריך 21/11/2018 על ידי VMware Israel

עדכונים מברצלונה – Workspace ONE

הודעה לעיתונות מהכנס המרכזי בברצלונה: יכולות חדשות נחשפו בפלטפורמה מבוססת הבינה המלאכותית המספקות פתרונות ניהול חדשני ושיפורים באבטחה לסביבות הלקוחות במגוון רחב של אפליקציות ומכשירים

פורסם בתאריך 04/09/2019 על ידי VMware Israel

עשר סיבות מדוע לא כדאי לכם להגיע לברצלונה

כל הסיבות שיכולנו למצוא לא להגיע לברצלונה למי שעדיין מתלבט

פורסם בתאריך 07/11/2019 על ידי VMware Israel

חידושים פורצי דרך בכנס בברצלונה

חדשות חמות מהכנס שנערך השבוע

תגובות

אין עדכונים עדיין

הוספת תגובה

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy