בעוד השלכות המגפה נמשכות – מה יכולים מנכ”לים לעשות?

פורסם בתאריך 26/01/2021 by VMware Israel

בזמנים מאתגרים, צריך להישען על אנשים שאנו סומכים עליהם כדי לממש את חזון עתיד ה-IT שלכם

מגיפת הקורונה המתהווה משפיעה על מנכ”לים – מבחינה פיננסית, לוגיסטית ורגשית. זוהי תקופה היסטורית שבה סביבה של עמיתים ושותפים קרובים יכולים להשפיע על השגשוג העסקי. בעזרת מחקר שביצענו מול  אנליסטים, לקוחות ושותפים, זיהינו שלושה אתגרים משמעותיים שבאמצעותם ניתן ללמוד כיצד להסתגל למצב ולהניע חדשנות.

תוכלו לקרוא את הדוח כאן.

האתגר הראשון: משבר הקורונה המתמשך ממשיך להוסיף שכבות לעול האסטרטגי על המנכ”לים ולגרום להם לעיתים תחושה של בידוד והלם.

התובנה: מנכ”לים לא לבד. הם לא צריכים לשכוח בריתות ושותפויות ועליהם למנף רשתות עסקיות כדי להתמקד ביכולת של הארגון להתמודד עם אתגרים קריטיים.

אתגר שני: מנכ”לים צריכים להגן על הבריאות של העובדים שלהם באמצעות השקעה טכנולוגית.

התובנה: ההשפעה של כוח האדם עלתה בתקופת הקורונה. כעת מנהלי IT צריכים לבחור בין שיתוף פעולה עם המנהלים האחרים ליצירת שבר בארגון.

אתגר שלישי: מאמצים להאיץ את הארגון להזדמנויות חדשות לא יכולים לקחת חודשים. מנכ”לים מובילים כבר סיגלו את התחזית של הארגון ל2030 כך שתתאים ל2021.

התובנה: כדי להמשיך לעמוד בקצב, מנכ”לים צריכים להסתכל על חדשנות כמאפשרת יישום ואוטומציה וכמי שתוכל לספק ללקוחות שלהם חוויות בטוחות יותר בהיקף גדול יותר.

הדוח מצא גם הרבה סיבות לאופטימיות. מעבר לאתגרים, כנסו כדי לגלות המלצות ועצות כיצד מנכ”לים יכולים לנצל הזדמנויות באמצעות פעולות שיניעו אותם בהצלחה לצד השני של המגפה.


קטגוריה: חֲדָשׁוֹת

תגיות: , ,

יכול לעניין אותך

פורסם בתאריך 18/08/2020 על ידי VMware Israel

המפתח להמשכיות עסקית ? יישומים של הדור הבא

   מאת אבי יושעי CTO at VMware Israel בחודשים האחרונים, היינו עדים לאירועים שהאיצו מגמות דיגיטליות שכבר היו קיימות קודם לכן. החל מהבחירה שלא לשלם במזומן ועד לעבודה מהבית, שינויים רבים התרחשו בהתנהגות הצרכנית והם כבר לא נחשבים כיום לתנועות קטנות, אלא מהווים מגמות עכשוויות בחברה. ההאצה של השינוי הדיגיטלי הניעה מודלים עסקיים חדשים, אבל […]

פורסם בתאריך 30/11/2020 על ידי VMware Israel

העבודה המפוצלת כאן כדי להישאר- מה המשמעות שלה לכם?

השנה, כוח העבודה עבר מהפכה- ולא מבחירה. שינויים במודל העבודה שדנו עליהם במשך עשורים במדינות רבות הואצו לראש האג’נדה העסקית. חלק מהארגונים חשבו מחדש על המבנה שלהם בעוד אחרים עשו שינויים קבועים בעזרת משרדים וירטואליים. ארגונים רבים וכוח העבודה שלהם נמצאים היום בצומת דרכים בנוגע לאילו נוהגים יקדמו אתם הלאה. כאשר מודל העבודה המפוצל מתחזק […]

פורסם בתאריך 08/03/2020 על ידי VMware Israel

לפעול לא רק להשגת רווחים – שימוש בטכנולוגיה למטרות טובות

פריצות אבטחה. הטיה בלתי מודעת. תמרון תוצאות בחירות. מחיצות דיגיטליות. מגזר הטכנולוגיה עשה כמה צעדים שגויים בשנים האחרונות, וכתוצאה מכך לפני שנתיים החלה להתגבש תפיסה של עידן הרתיעה מהטכנולוגיה  על פני השטח, לא נראה שמאז חלו שינויים כלשהם. רק בשבוע הראשון של השנה הנוכחית פייסבוק סירבה לבצע בדיקת עובדות במודעות פוליטיות או להגביל את אופן […]

תגובות

אין עדכונים עדיין

הוספת תגובה

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy