חברת VMware מביאה את החידושים הטכנולוגיים החמים לישראל

פורסם בתאריך 29/10/2020 by VMware Israel

חברת VMware תציג באירוע vForum, שייערך ב- 1 בדצמבר 2020 את כל החידושים, ההכרזות והפתרונות החמים מכנס VMworld 2020. את האירוע יפתחו פט גלסינגר, מנכ”ל VMware העולמית, סנג’יי פונן, COO VMware העולמית ושלומי אביב, מנכ”ל VMware ישראל. בכנס יתקיים פאנל לקוחות שישתפו את אלפי המשתתפים באירוע הוירטואלי, כיצד ביצעו את המעבר הדיגיטלי בהצלחה ומעבר למסלולים טכנולוגיים מקצועיים, בהובלת מיטב מומחי החברה ושותפיה בישראל.  את האירוע יחתום אדיר מילר בראיון אינטימי ומצחיק עם הקהל בבית.

לדברי פט גלסינגר, מנכ”ל VMware: “שנת 2020 הייתה מאתגרת בצורה יוצאת דופן והיא מחייבת חשיבה מחדש על כל תחום בחיינו. חדשנות דיגיטלית ניצבת במרכזה של החשיבה הזו מחדש בכל תחום. האסטרטגיה שלנו מוכיחה את עצמה עתה ומטרתה להריץ כל אפליקציה בכל ענן ובכל מכשיר. VMware מסייעת לחברות בכל תחום להתמודד עם האתגרים החדשים הללו וביניהן: זום שלה אנו מסייעים לפרוס את שירותיה ליותר ויותר משתמשים ומודרנה שמפתחת חיסון נגד נגיף הקורונה”.

לדברי שלומי אביב, מנכ”ל VMware ישראל “האסטרטגיה של VMware בנויה על 5 יסודות שעוטפים ותומכים באפליקציות של הלקוח: סביבת ריבוי עננים, כלים למודרניזציה של אפליקציות, סביבת עבודה לעובדים מבוזרים, אבטחה פנימית ורשתות ווירטואליות בענן”.

בין ההכרזות הבולטות של הכנס:  פרויקט Monterey – ארכיטקטורת ענן היברידי חדשה עבור הדור הבא של האפליקציות. פרויקט מונטריי (Monterey) מספק מענה לדרישות החדשות של הדור הבא של האפליקציות שכוללות בינה מלאכותית, למידת מכונה ו-5G. לצורך הפרויקט משתפת VMware פעולה עם שותפים בתעשייה לפיתוח פתרונות שיתבססו על פרויקט מונטריי וביניהם: אינטל, אנבידיה ופנסנדו וכן עם חברות המערכות דל, לנובו ו-HPE. חברת VMware תחשוף בישראל את פתרונות העתיד שלה לעובדים שיספקו להם חוויות עבודה יוצאות דופן, בקרות אבטחה מקצה לקצה Zero Trust ויכולות ניהול ידידותיות. הפתרון המשולב כולל את הטכנולוגיות הבאות: שירותי גישה מאובטחת לנקודות קצה (SASE – Secure Access Services Edge) סביבת העבודה Digital Workspace ויכולות אבטחה של נקודות הקצה.  הפתרון המשולב יסייע למנהלי IT לנהל ולאבטח יותר את הגישה לכל אפליקציה, בכל ענן, מכל מכשיר ובה בעת לספק חוויית משתמש נוחה, מאובטחת וברמת ביצועים גבוהה לעובדים מבוזרים. בנוסף תשיק החברה את סל פתרונות Tanzu שיאיצו את המודרניזציה של האפליקציות והתשתיות של הלקוחות.


קטגוריה: חֲדָשׁוֹת

תגיות: ,

יכול לעניין אותך

פורסם בתאריך 12/08/2019 על ידי VMware Israel

“Flexible and global cloud will be a common practice for organizations”

“The fact that organizations are moving to the cloud is no longer news. Studies indicate that most organizations are moving, or will be moving, to more than one cloud, while some of the operations will stay in-house. IT vendors must be ready for a situation where organizations will operate in a multi-cloud environment, with the […]

פורסם בתאריך 31/03/2019 על ידי VMware Israel

הפנים מאחורי הפרויקטים

הצוותים המקצועיים שלנו, הם בעלי ניסיון מוכח בניהול פרויקטים מורכבים. קבלו את הנבחרת 

פורסם בתאריך 27/01/2020 על ידי VMware Israel

לברייט סיפור לקוח

שילוב מנצח עם חברת לברייט עזר לחברה להגשים את החזון שלה ולהיות מובילה בשוק התחרותי בתחום השירותים והטכנולוגיות לתעשיית הפורקס. בעזרת העבודה המשותפת ביחד עם  דל והאינטגרטור מלם תים  בנתה לברייט את תשתית הענן הפרטי שלה והעבירה את הנתונים מהתשתית הקיימת שלה, ללא זמני השבתות ועם סיכון מינימלי. צפו בסרטון לפרטים נוספים

תגובות

אין עדכונים עדיין

הוספת תגובה

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy