המפתח להמשכיות עסקית ? יישומים של הדור הבא

פורסם בתאריך 18/08/2020 by VMware Israel

   מאת אבי יושעי

CTO at VMware Israel

בחודשים האחרונים, היינו עדים לאירועים שהאיצו מגמות דיגיטליות שכבר היו קיימות קודם לכן. החל מהבחירה שלא לשלם במזומן ועד לעבודה מהבית, שינויים רבים התרחשו בהתנהגות הצרכנית והם כבר לא נחשבים כיום לתנועות קטנות, אלא מהווים מגמות עכשוויות בחברה.

ההאצה של השינוי הדיגיטלי הניעה מודלים עסקיים חדשים, אבל גם תרמה לגמישות עסקית ולהמשכיות עסקית. ארגונים שאפו למקסם ביצועים עסקיים ועדיין לשמור על העובדים שלהם בטוחים ולכן ארגונים רבים סמכו על היכולת של יישומים מהדור החדש לשנות את הארגון שלהם ובמהירות.

מה שהפך לברור, הוא שהיכולת של הארגונים להסתגל בהצלחה ובקלות הייתה תלויה בשירותים וביישומים שבהם הם השתמשו. על כל פתרון עבודה מרחוק דיגיטלי מוצלח, הייתה גם מסה של כלים שיצרו חוסר ביטחון, על כל חוויה קמעונאית טובה, היו פיצ’רים שגרמו לעיכובים בתנועת המשתמש.

אבל איך בדיוק ארגונים ימתגו עצמם כדי לתמוך ביישומים מודרניים, לאמץ נוהגי ענן חדשים- ולספק את כל אלו בבטחה בעולם של ריבוי עננים?

כדי לענות על השאלה הזו יש צורך במנכ”לים ובמנהלים בכירים עם ידע טכנולוגי מבוסס ובסיס דיגיטלי עליו אפשר לנהל, לאבטח, לפתח וליישם אפליקציות ללא קשר למיקום הנתונים בסביבת ענן. מנהל כזה בסופו של דבר יוצר סביבות המוכנות לעתיד שמסמיכות עובדים ופועלות לשביעות הרצון של הלקוחות. ועדיין מנהל כזה צריך טכנולוגיה שתתמוך בו- בסיס יציב עליו האפליקציות יכולות להניע שינויים בארגון. בסיס דיגיטלי מספק את הפלטפורמה ואת הבחירה היכן להריץ את ה-IT כדי להניע ערך עסקי וליצור את הסביבה הטובה ביותר עבור המפתחים וה-IT  כדי שיוכלו לנהל כל יישום, בכל ענן, לכל מכשיר עם אבטחה משולבת.

ארגונים זקוקים לבסיס דיגיטלי עקבי בקרב סביבות ופלטפורמות, שקל לתפעל בהן  ולנהל יישומים ושהופכות את הפיתוח ואת היישום למהיר. כל זה קשור קשר הדוק עם ביצועים עסקיים. ארגונים בעלי ביצועים גבוהים ירכשו לפי הנתונים יותר יישומים חדשים (66% מהזמן בהשוואה ל41% אצל ארגונים עם ביצועים פחות טובים).

היכולת להטמיע יישומים מודרניים משפיעה על חווית הלקוחות של  הארגון. לפי מחקר שערכה VMware לאחרונה 80% ממפתחי היישומים והמנהלים המובילים באזור EMEA מאמינים שללא הטמעה מוצלחת של יישומים מודרניים, ארגונים לא יהיו מסוגלים לספק את חווית הלקוח הטובה ביותר.  יישומים מודרניים מאפשרים לעובדים לעבוד מרחוק, ויש להם יותר יכולת להיות מעודכנים ללא הרף, כלומר לשמור על חווית הלקוח תוך כדי שמבוצעים בהם שינויים.

 הזמנים היום לא קלים. ובכל זאת, ככל שארגונים מסתגלים, הם רוצים להתקדם הלאה ולהצליח יותר. כדי להתגבר על חוסר הוודאות צריך לאמץ מנהיגות טכנולוגית בשילוב עם בסיס דיגיטלי שיכול להאיץ את קצב אספקת היישומים והשירותים החדשים.


קטגוריה: מאמרים

תגיות: ,

יכול לעניין אותך

פורסם בתאריך 15/09/2020 על ידי VMware Israel

ההייליטס וההרצאות שאתם חייבים לראות ! VMworld 2020

נרשמתם כבר לVMworld ? שימו לב- כפי שאתם יודעים השנה האירוע נערך במתכונת מקוונת, קל יותר מאי פעם להשתתף בו. תוכלו להצטרף מהמשרד, מהבית או מהסלון ולקבל גישה למגוון רחב של הרצאות. אנו מבטיחים לעדכן אתכם בכל הנושאים החשובים לכם ולארגון שלכם. יש כרגע מאות הרצאות שזמינות לכם אבל אולי אין לכם זמן לעבור על […]

פורסם בתאריך 08/03/2020 על ידי VMware Israel

לפעול לא רק להשגת רווחים – שימוש בטכנולוגיה למטרות טובות

פריצות אבטחה. הטיה בלתי מודעת. תמרון תוצאות בחירות. מחיצות דיגיטליות. מגזר הטכנולוגיה עשה כמה צעדים שגויים בשנים האחרונות, וכתוצאה מכך לפני שנתיים החלה להתגבש תפיסה של עידן הרתיעה מהטכנולוגיה  על פני השטח, לא נראה שמאז חלו שינויים כלשהם. רק בשבוע הראשון של השנה הנוכחית פייסבוק סירבה לבצע בדיקת עובדות במודעות פוליטיות או להגביל את אופן […]

פורסם בתאריך 21/07/2020 על ידי VMware Israel

בניית גמישות עסקית כהכנה לעתיד גמיש עם VMware Cloud Foundation

מאת מיכאל פישמן  Regional Sales Manager – Hybrid Cloud Mediterranean, Central Eastern Europe, Russia and CIS Region at VMware החודשים האחרונים דרשו תגובות חסרות תקדים מממשלות, מעסקים ומאנשים בודדים. בתקופה זו היינו עדים להתפתחות של דרכים חדשות לתפעול עסקי, כאשר ארגונים נדרשו ליישם במהירות רציפות עסקית ולהסתגל לעבודה מהבית. כעת, כאשר שלב התגובה המוקדמת עבר […]

תגובות

אין עדכונים עדיין

הוספת תגובה

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy