מה לצפות מ VMworld 2020?

פורסם בתאריך 28/07/2020 by VMware Israel

אל תבואו אלינו, אנחנו נגיע אליכם! השנה, האירוע שלו אתם מחכים כל השנה יגיע בלייב אליכם לחדר העבודה בבית!

כמובן שנתגעגע לברצלונה ולהיפגש עם כל החברים- אבל בכל זאת אנו מתכננים את VMworld כך שיהיה מרגש, מערב ואינפורמטיבי כמו כל שנה, אבל בפעם הראשונה, הוא יהיה לגמרי און ליין.

הצטרפו אלינו לאירוע וירטואלי בן שבוע שיכלול כל מה שאתם צריכים לדעת וכל מה שאתם אוהבים ב- VMworld בלי לעזוב את הבית שלכם.

תוכלו למצוא את כל המידע כאן.

לא משנה איפה אתם נמצאים בעולם, מובטח לכם כיסא בשורה הראשונה לכל ההכרזות האחרונות והתובנות של המומחים. תהיה לכם גישה לקטלוג שלם של הרצאות, כולל הנאומים המרכזיים ודוברי האורח, וכן אפשרויות ההדרכה המעודכנות ביותר.

כמו כל שנה נכסה את כל הנושאים החשובים לכם- חזון וחדשנות, מודרניזציה של היישומים, אבטחה משולבת, טלקום ו-G5, ריבוי עננים, עבודה מרחוק ועוד ועוד.

לכן, אם אתם מחפשים הזדמנויות להתפתח וללמוד על יישומים חדשים, לצלול לתוך  פתרונות אבטחה, לשמוע מה המומחים באמת חושבים על הדור החדש של הרשתות, תוכלו למצוא את הכול בכנס המקוון ולקדם את עצמכם לעבר החדשנות.

תוכלו גם לבחון את הידע שלכם בהדרכות בקבוצות קטנות יותר, לחזק את הכישורים שלכם, ליישם אותם בסיטואציות מוכרות ולאתגר את חבריכם לעבודה.

אז למה אתם מחכים?


קטגוריה: חֲדָשׁוֹת

תגיות:

יכול לעניין אותך

פורסם בתאריך 24/12/2019 על ידי VMware Israel

VMware Cloud Provider We Ankor

  :רועי ברקאי מווי אנקור מדבר על השותפות בין החברות

פורסם בתאריך 15/09/2020 על ידי VMware Israel

ההייליטס וההרצאות שאתם חייבים לראות ! VMworld 2020

נרשמתם כבר לVMworld ? שימו לב- כפי שאתם יודעים השנה האירוע נערך במתכונת מקוונת, קל יותר מאי פעם להשתתף בו. תוכלו להצטרף מהמשרד, מהבית או מהסלון ולקבל גישה למגוון רחב של הרצאות. אנו מבטיחים לעדכן אתכם בכל הנושאים החשובים לכם ולארגון שלכם. יש כרגע מאות הרצאות שזמינות לכם אבל אולי אין לכם זמן לעבור על […]

פורסם בתאריך 04/09/2019 על ידי VMware Israel

עשר סיבות מדוע לא כדאי לכם להגיע לברצלונה

כל הסיבות שיכולנו למצוא לא להגיע לברצלונה למי שעדיין מתלבט

תגובות

אין עדכונים עדיין

הוספת תגובה

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy