מה לצפות מ VMworld 2020?

פורסם בתאריך 28/07/2020 by VMware Israel

אל תבואו אלינו, אנחנו נגיע אליכם! השנה, האירוע שלו אתם מחכים כל השנה יגיע בלייב אליכם לחדר העבודה בבית!

כמובן שנתגעגע לברצלונה ולהיפגש עם כל החברים- אבל בכל זאת אנו מתכננים את VMworld כך שיהיה מרגש, מערב ואינפורמטיבי כמו כל שנה, אבל בפעם הראשונה, הוא יהיה לגמרי און ליין.

הצטרפו אלינו לאירוע וירטואלי בן שבוע שיכלול כל מה שאתם צריכים לדעת וכל מה שאתם אוהבים ב- VMworld בלי לעזוב את הבית שלכם.

תוכלו למצוא את כל המידע כאן.

לא משנה איפה אתם נמצאים בעולם, מובטח לכם כיסא בשורה הראשונה לכל ההכרזות האחרונות והתובנות של המומחים. תהיה לכם גישה לקטלוג שלם של הרצאות, כולל הנאומים המרכזיים ודוברי האורח, וכן אפשרויות ההדרכה המעודכנות ביותר.

כמו כל שנה נכסה את כל הנושאים החשובים לכם- חזון וחדשנות, מודרניזציה של היישומים, אבטחה משולבת, טלקום ו-G5, ריבוי עננים, עבודה מרחוק ועוד ועוד.

לכן, אם אתם מחפשים הזדמנויות להתפתח וללמוד על יישומים חדשים, לצלול לתוך  פתרונות אבטחה, לשמוע מה המומחים באמת חושבים על הדור החדש של הרשתות, תוכלו למצוא את הכול בכנס המקוון ולקדם את עצמכם לעבר החדשנות.

תוכלו גם לבחון את הידע שלכם בהדרכות בקבוצות קטנות יותר, לחזק את הכישורים שלכם, ליישם אותם בסיטואציות מוכרות ולאתגר את חבריכם לעבודה.

אז למה אתם מחכים?


קטגוריה: חֲדָשׁוֹת

תגיות:

יכול לעניין אותך

פורסם בתאריך 04/09/2019 על ידי VMware Israel

עשר סיבות מדוע לא כדאי לכם להגיע לברצלונה

כל הסיבות שיכולנו למצוא לא להגיע לברצלונה למי שעדיין מתלבט

פורסם בתאריך 29/09/2020 על ידי VMware Israel

בכירי החברה בישראל מזמינים אתכם להצטרף אליהם

כנס VMworld  נפתח היום ורגע לפני ההכרזות הגדולות אנו מזמינים אתכם לצפות בבכירי החברה בישראל מזמינים אתכם לכנס, לצפות בחידושים החמים להוביל טכנולוגית, להיפגש און ליין עם מנהלים ומומחים, לקוחות ושותפים. כבר נרשמתם? עכשיו זה הזמן להיכנס לאירועים ולהתחיל ללמוד , לחקור ולגלות, מחכים לכם שם – שמוליק ענתבי , דירקטור בכיר לאזור MEE שלומי […]

פורסם בתאריך 07/11/2019 על ידי VMware Israel

סל פתרונות טנזו מסייע להאצת האימוץ של קוברנטים בארגון

סל המוצרים נחשף בכנס השנתי של החברה בארה”ב (אוגוסט 2019). הוא כולל מוקד שליטה אחד שבאמצעותו ינהלו הלקוחות את כל אשכולות הקוברנטים שלהם, ללא תלות במקום שבו הם רצים. הפרויקט ממצב את החברה כספקית של פתרון הקוברנטים הארגוני המקיף ביותר עבור אפליקציות מודרניות

תגובות

אין עדכונים עדיין

הוספת תגובה

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy