עדכונים מברצלונה – VMware Cloud on AWS

פורסם בתאריך 21/11/2018 by VMware Israel
כתב ויתור: מאמר זה ישן יותר משנה אחת, והוא עשוי להיות מעודכן עם האירועים האחרונים או מידע זמין.‬

חברת VMware הכריזה בכנס VMware Europe 2018 על המשך ההתרחבות של שירות VMware Cloud on AWS באירופה ובארה”ב, עם השקתו באזורים גיאוגרפיים נוספים של AWS במהלך הרבעון הרביעי של 2018: AWS EU (אירלנד) AWS West (צפון קרולינה) ו-AWS East (אוהיו). VMware הכריזה בנוסף על יכולות חדשות ששולבו בשירות ענן היברידי זה שיאפשרו ללקוחות לאבטח באופן טוב יותר את האפליקציות ואת שולחנות העבודה הווירטואליים שלהם. 

VMware Cloud on AWS מביא את מרכז הנתונים הארגוני מוגדר התוכנה של VMware לענן של AWS. שירות ענן היברידי זה, המבוסס על VMware Cloud Foundation, מציע תשתית עקבית ומערכת תפעולית עקבית ורציפה ממרכז הנתונים ועד לענן – והוא מאפשר בכך הגירה רציפה וחלקה לענן, הרחבת הפריסה על פי דרישה ומענה לאסטרטגיות הנדרשות לדור הבא של האפליקציות. הפתרון, שתוכנן במשותף על ידי VMware ו-AWS, מקנה לאפליקציות יתרונות כמו: הגנה רבת עוצמה נגד אסונות וגישה מיטבית לשירותי AWS. השירות מציע ארכיטקטורה וחוויה תפעולית זהה בענן ובחוות השרתים של הארגון ומאפשר בכך לצוותי ה-IT להפיק באופן מידי ערך עסקי מהשימוש בענן ההיברידי של VMware ו-AWS. שירות VMware Cloud on AWS נמכר, מסופק ונתמך על ידי VMware ועל ידי קהילת שותפיה. 

“התנופה של VMware Cloud on AWS ממשיכה לצמוח”, מסר מארק לומאייר, סגן נשיא בכיר ומנהל פלטפורמת ענן ב- VMware. “בפעם הראשונה אנו משיקים את השירות במספר אזורים ביחד וממשיכים במקביל להטמיע חדשנות במרכזי הנתונים ברחבי העולם. VMware Cloud on AWS הופך להיות הסביבה המועדפת על ידי הלקוחות לצורך הגירת עומסי עבודה מבוססי VMware לענן. התמיכה של התעשייה בשירות זה היא חזקה מתמיד, עם למעלה מ-200 שותפים שהוסמכו תוך שישה חודשים לספק את הפתרון. בעקבות ההכרזה היום, אנו מספקים ללקוחותינו פתרון ענן היברידי חזק יותר שיתמוך בצרכים התובעניים ביותר של האפליקציות, ועם רמת אבטחה ויכולת ההרחבה שהם דורשים”. 

פלייטיקה הישראלית כיכבה על במת הכנס והציגה את המעבר שלה ל- VMware Cloud on AWS והתועלות שנבעו ממנו. פלייטיקה היא חלוצת תעשיית משחקי הרשת, שהייתה מהחברות הראשונות שהציעו משחקים מרובי משתתפים ללא תשלום ברשתות חברתיות, וזמן קצר אחר כך, בפלטפורמות ניידות. כיום תומכת החברה ביותר מ-22 מיליון משתמשים פעילים. VMware Cloud on AWS מספקת לפלייטיקה סביבת ענן היברידית עקבית ורציפה שתומכת בהמשך התרחבותה הגלובאלית. 

“כחברה שצומחת הן באופן אורגאני והן באמצעות מיזוגים ורכישות, פלייטיקה זקוקה לגישה מהירה למשאבי ענן שתואמים לסביבה הקיימת שלנו”, מסר ארז רחמיל, סמנכ”ל IT ופיתוח בחברת פלייטיקה. “באמצעות VMware Cloud on AWS פלייטיקה הקימה תוך ימים ספורים סביבת פיתוח חדשה עבור מאות מפתחים. בנוסף, העברנו בהצלחה 600 מכונות ווירטואליות (VM)| ל- VMware Cloud on AWS, תוך שימוש ב-HCX להרחבת טביעת הרגל שלנו, ללא הפרעה לפעילות העסקית וללא שינוי במדיניות כלשהי או בתהליכים פנימיים”. 

VMware Cloud on AWS מציע מגוון של יכולות מתקדמות וביניהן שירות ענן לשיקום מאסון (DRaaS) שמספק אבטחה רבת עוצמה לעומסי עבודה גדולים, תוך צמצום משמעותי במורכבות ובעלויות שנדרשו עד עתה להבטחת ההמשכיות העסקית של יישומים קריטיים. שירות VMware Horizon 7 לסביבת VMware Cloud on AWS מספק סביבת ענן היברידית ועקבית עבור שולחנות עבודה ווירטואליים ואפליקציות.


קטגוריה: חֲדָשׁוֹת

תגיות: , , ,

יכול לעניין אותך

פורסם בתאריך 18/12/2018 על ידי VMware Israel

Bank Leumi

By: Ilan Buganim, FEVP Chief Technology and Data Officer, Bank Leumi  I am happy to share with you Bank Leumi’s strategic technological endeavors which supported the launch of “Pepper” – Israel’s first stand-alone fully mobile banking platform. At Bank Leumi, Israel’s second largest financial institution, we set a goal to stay one step ahead of […]

פורסם בתאריך 01/01/2019 על ידי VMware Israel

פלייטיקה- הלקוחות שלנו מברכים

שמחנו לקבל ברכה מלקוח שסיפור ההצלחה שלו אתנו, היכה גלים לאחרונה. תודה על הברכה של ארז רחמיל, סמנכ”ל ופיתוח בפלייטיקה, ענקית משחקי הרשת

פורסם בתאריך 03/08/2020 על ידי VMware Israel

ורינט הקימה פורטל למפתחים על הענן הפרטי

מאת הדריאל צוק, מנהל צוות DevOps והנדסת מערכות, Verint “מיקסום התהליך שלנו הוא ערך מרכזי להצלחה. הודות ל-VMware  , היישום הפך לנטול בעיות, מה שהוביל לפיתוח מהיר יותר. יישום מהיר יותר סייע לנו להוסיף עוד תוכן לכל מוצר, ולספק אותו באופן יציב. זה איפשר לנו להסתכל קדימה על טכנולוגיות חדשות ועל גישות חדשות”. אני שמח […]

תגובות

אין עדכונים עדיין

הוספת תגובה

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy