Digitální pracovní prostředí

Zjistěte jak můžete doručit zabezpečené digitální pracovní prostředí na jakékoli zařízení.

Zveřejněno 05/10/2020 by vmwareczechrepublic

Jak ukončit přechodné období:

Cokoli nastane po úplném uvolnění restrikcí, musíme se smířit s tím, že návrat do normálu nebude znamenat návrat do stavu před pandemií. Svět po pandemii bude vyžadovat odlišný přístup k podnikání.

Zveřejněno 14/09/2020 by vmwareczechrepublic

Klíč k obchodnímu úspěchu?

Neschopnost poskytnout aplikace příští generace může vést až k pádu firmy – 80 % vývojářů aplikací a IT manažerů v regionu EMEA se domnívá, že bez úspěšné modernizace aplikací nebudou podniky schopné poskytovat nejkvalitnější možnou zákaznickou zkušenost.

Zveřejněno 10/09/2020 by vmwareczechrepublic

Dosažení odolnosti podnikání

Firmy všech velikostí musely přehodnotit své zavedené přístupy, pokud chtěly zůstat v provozu. Odvedly nesmírné množství práce, aby udržely své zaměstnance v bezpečí a přesto dokázaly poskytovat služby svým zákazníkům.

Zveřejněno 19/08/2020 by vmwareczechrepublic

Jak položit bezpečné základy pro nový standard fungování firem

Většina firem by uplatňovala princip nulové důvěry, kde se nedůvěřuje ničemu a nikomu, takže každé zařízení a každý uživatel, který chce získat přístup k firemní síti nebo aplikacím, musí nejprve projít ověřením. Aby takové nastavení fungovalo bez snížení produktivity, je nutné, aby ověřování zaměstnanců a zařízení probíhalo rychle.

Zveřejněno 14/08/2020 by vmwareczechrepublic

U hromadné práce na dálku jde především o důvěru

Důvěra je základním předpokladem obchodního úspěchu. Rozvoj nových způsobů výkonu práce si vynutí vztahů mezi různými pracujícími jedinci a subjekty, mají-li podniky přežít v dnešním komplikovaném a nestabilním prostředí.

Zveřejněno 01/07/2020 by vmwareczechrepublic

Co bude dál? Návrat do nových kolejí

Proč by zákazníci s postupným uvolňováním mimořádných opatření spěchali s návratem k hotovostním platbám? Proč by měli zaměstnanci ochotně akceptovat někdejší omezené možnosti práce z domova? Ne všechna odvětví jsou ve stejné situaci a ne všechna si samozřejmě mohou dovolit luxus práce z domova, ale tam, kde to možné je, se ukázalo, že velké procento podniků může úspěšně fungovat i při práci na dálku.

Zveřejněno 16/06/2020 by aafra@vmware.com

11 tajemství úspěšného vybudování kultury „orientované na práci na dálku“

Ve světle současných událostí pociťuje celá řada organizací následky nepředvídatelnosti života. Mnohé organizace ruší akce a schůzky s osobní účastí a vydávají závazné zásady pro dočasnou práci z domova. Po těchto neočekávaných událostech firmy rychle zjišťují, jak dobře jsou skutečně připraveny. Dnes  se v našem  příspěvku zabýváme tím, jak řešení Workspace ONE může pomáhat s realizací zásadně důležité […]

Zveřejněno 12/06/2020 by aafra@vmware.com

Řešení Workspace ONE zajišťuje během nečekaných událostí zásadně důležitou komunikaci

Ve světle současných událostí pociťuje celá řada organizací následky nepředvídatelnosti života. Mnohé organizace ruší akce a schůzky s osobní účastí a vydávají závazné zásady pro dočasnou práci z domova. Po těchto neočekávaných událostech firmy rychle zjišťují, jak dobře jsou skutečně připraveny. V tomto příspěvku na blogu popisujeme, jak řešení Workspace ONE může pomáhat s realizací zásadně důležité komunikace.   […]

Zveřejněno 15/05/2020 by vmwareczechrepublic

Jihomoravský kraj díky nouzovému stavu uspíšil přechod úřadu na virtuální desktopy VMware Horizon

Krajský úřad Jihomoravského kraje slouží občanům kraje a pomáhá jim řešit jejich různé životní situace. Proto je nenahraditelný a jeho zaměstnanci musí být občanům neustále k dispozici.

Zveřejněno 06/04/2020 by vmwareczechrepublic

Jak pro zaměstnance vytvořit skutečně digitální prostředí?

Zaměstnavatelé musí určit, kdo bude zodpovídat za vytváření prostředí, které zaměstnancům přináší pozitivní zkušenosti. To, že neví, na koho se mají obrátit, je podle více než pětiny respondentů v naší studii překážkou v zajišťování pozitivních zkušeností s digitálním prostředím.

Zveřejněno 14/03/2020 by vmwareczechrepublic

VMware oznamuje rozšíření portfolia produktů a služeb, které pomáhají zákazníkům modernizovat aplikace a infrastrukturu

Řada zcela nových produktů a služeb, které mají našim zákazníkům pomoci modernizovat aplikace a vytvořit lépe zabezpečenou, efektivnější infrastrukturu byla představena!. Pro společnost VMware i naše zákazníky tím začíná nová kapitola ve světě moderních aplikací.

Zveřejněno 14/02/2020 by vmwareczechrepublic

VMware díky produktům a službám propojuje svět

Společnost RWS Moravia byla založena v roce 1990 v České republice jako malá rodinná firma dvou zakladatelů. Má přes 1 500 zaměstnanců a kolem 10 000 externích překladatelů – v Severní a Jižní Americe, Asii a Evropě – a je jednou z největších překladatelských společností na světě.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy