Zúčastněte se konference Future:NET 2021, přední akce v oblasti sítí

Zveřejněno 10/03/2021 by vmwareczechrepublic

Co je akce Future:NET?

Konference Future:NET 2021 pořádaná pod záštitou společnosti VMware je přední akce roku, která představuje inovace v oblasti sítí. V termínech 23. března pro region AMER a 24. března pro regiony EMEA a APJ bude tato akce simultánně a živě vysílána do celého světa. Můžete se těšit na autentické zevrubné diskuze pod vedením předních osobností z odvětví sítí. Připravte se na otevřené, upřímné a někdy temperamentní rozhovory o tom, jakým směrem by se do budoucna měly sítě ubírat.

Jak se akce Future:NET 2021 bude lišit od předchozích let?

Future:NET byla vždy akce s osobní účastí na pozvání, která se konala během konference VMworld U.S. Letos ji posouváme na novou úroveň prostřednictvím virtuálního formátu a živého vysílání pro posluchače z celého světa na nové, interaktivní online platformě. Zůstane tak zachována intimní, autentická atmosféra předchozích let a účastníci budou současně mít možnost podělit se o své cenné postřehy s iniciátory změn po celém světě.

Proč se zúčastnit akce Future:NET?

Future:NET se liší od jiných akcí v odvětví. Zatímco z jiných konferencí o sítích se v podstatě staly předváděcí akce dodavatelů, akce Future:NET nepřipouští prezentace produktů a namísto toho upřednostňuje otevřené debaty, které podporují do hloubky mířící rozhovory mezi odborníky z celého odvětví. Nebude se jednat o přehlídku společnosti VMware ani o expertní skupinu typu think tank. Future:NET je oborová akce nezávislá na dodavatelích pod vedením těch, kdo předpovídají, přinášejí nebo šíří změny a lákají je nové technologie spolu s jejich schopností přetvářet svět. Můžete si vyslechnout takové kapacity v oboru, jako jsou Albert Greenberg (Azure), Bikash Koley (Google Cloud), Nick McKeown (Stanfordova univerzita), Pere Monclus (VMware) nebo Vijoy Pandey (Cisco).

Vůbec poprvé budeme kompletní akci streamovat do celého světa pro všechny, kdo budou mít zájem ji sledovat. Přidáme také jedinečné interaktivní funkce, které ještě více rozšíří možnosti autentické komunikace.

Co můžete očekávat, že se dozvíte?

Letošním tématem je Budoucnost sítí ve čtyřech dějstvích. Od nových služeb konektivity až po snahu o vytvoření autopilota virtuálních sítí, získáte příležitost lépe pochopit, jak bude v krátkodobém i dlouhodobém horizontu vypadat nové pracovní prostředí – a nakolik se během posledních 12 bezprecedentních měsíců tato vize změnila.

1. dějství

Diskuze velikánů odvětví na téma Modern Apps and Users—The Rise of Connectivity Services.

2. dějství

Podrobný rozbor The Virtualized Network Infrastructure—The Pursuit of Autopilot.

3. dějství

Analýza přechodu na softwarově orientovaný přístup v debatě oborových specialistů Evolving the Physical—How Far Will It Go?

4. dějství

Neformální debata Don’t Forget the Humans o budoucnosti týmů, které mají sítě na starost

Jak se zaregistrovat?

Počet míst je omezen, a proto se nezapomeňte co nejdříve zaregistrovat. Mezitím si můžete projít další informace na oficiálním webu akce Future:NET 2021.


Kategorie: Novinky a hlavní zprávy

Tagy:

Související články

No related posts found

Komentáře

Zatím žádné komentáře

Add a comment

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy