Seriál Analytik digitálního pracovního prostředí – debata Práce odkudkoli

Zveřejněno 01/02/2021 by vmwareczechrepublic

Rok 2020 navždy změnil to, jak pracujeme, a tradiční kancelář již není univerzální řešení.

Stanou se distribuované pracovní síly a práce odkudkoli v roce 2021 šablonou budoucnosti práce, nebo se vrátíme k dřívějšímu stavu věcí?

A co je důležité, jak by se k těmto výzvám a změnám měli postavit vedoucí pracovníci?

V rámci seriálu společnosti VMware Analytik digitálního pracovního prostředí vás zveme na debatu Práce odkudkoli, která se bude konat v úterý 9. února za účasti zástupců společnosti Gartner a Oxfordské univerzity. Nečekejte a zaregistrujte se.

Proč se zúčastnit?

  1. Společnost Gartner patří mezi globální autority na digitální pracovní prostředí a velice nás těší, že se k nám připojí Stuart Downes, vedoucí analytik pro infrastrukturu digitálního pracovního prostředí ve společnosti Gartner.
  2. Z první řady můžete sledovat naši panelovou diskusi, které se zúčastní vědecký pracovník Oxfordské univerzity Dr. Frey, ředitel programu Budoucnost práce. Dr. Frey je autorem knihy
    The Technology Trap (Technologická past), kterou noviny Financial Times zařadily na svůj seznam nejlepších knih roku 2019, a působí také jako poradce nejrůznějších organizací, včetně skupiny G20, Organizace pro ekonomickou spolupráci a rozvoj, Evropské komise, OSN a řady společností z žebříčku Fortune 500.
  3. Získáte možnost dobrat se odpovědi na zásadní otázku: Je práce odkudkoli realitou? Spolu s předními odborníky, odborníky společnosti VMware a zákazníky se můžete zapojit do debaty na toto naléhavé téma.
  4. Nabídneme vám 75 minut aktuálního a poutavého obsahu: od trendů na trhu přes strategie pro práci s lidskými zdroji až po řešení pro digitální pracovní prostředí.
  5. Nemusíte nikam jezdit. Stačí se jednoduše přihlásit a budete na místě.

Zaregistrujte se ještě dnes a připravte si tak skvělou výchozí pozici pro plánování digitálních pracovních sil (nejen) pro rok 2021.


Kategorie: Novinky a hlavní zprávy

Tagy:

Související články

No related posts found

Komentáře

Zatím žádné komentáře

Add a comment

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy