Tanzu Experience Day

Zveřejněno 07/08/2020 by vmwareczechrepublic

TANZU Experience Day je online technický seminář, který se streamoval živě 15. července 2020.

TANZU Experience Day není to jen technický webinář, zúčastnění měli možnost přímé interakce se spíkry, mohli pokládat dotazy či sdílet svoje zkušenosti a na závěr byli z účastníků vylosováni výherci soutěže o ‚kontejnerový‘ balíček s předměty VMware.

Akce byla zaměřena na cloud-nativní technologie VMware, které zlepšily způsoby, jakými společnosti projektují, vytváří a provozují software – a jak řídí celý podnik, jak je možné provozovat nativní cloudové aplikace efektivně.

Technickým deep-divem účastníky prováděli odborníci ve svém oboru ze společnosti VMware:

Tomáš Michaeli, Manager, Solution Engineering – Czech & Middle Europe

Tomáš je v současnosti na pozici manažera Solution Engineeringu ve společnosti VMware, kde řídí tým core inženýrů v teritoriu CZ/SK a MEE. Posledních 5 let pracoval na pozici Solution Architecta, kdy jeho prací bylo využití aplikací a kontextu platformy, k realizaci vysoce odolné, škálovatelné a přizpůsobivé bezpečnosti a dodržování předpisů v cloudových a softwarově definovaných datových centrech. Podílel se na regionálních projektech u zákazníků OTP Bank, O2, Y-Soft, SkyToll, DHL a PSE.

 

Oren Penso, Lead Solution Engineer – Kubernetes 

Oren Penso je v současnosti na pozici Technical Lead for Emerging Solutions v oblasti platform moderních aplikací ve společnosti VMware. Má vysokoškolské vzdělání v business i IT oborech a celou svou kariéru zasvětil informačním technologiím. Dříve působil v Izreali, nyní spolupracuje s týmem v Londýně.

 

 

Antonio Galleo, Senior Manager, Solution Engineering – Kubernetes

Antonio Gallego v současné době vede tým VMware Tanzu Emerging Solutions Engineers v EMEA, koordinuje technické předprodejní činnosti související s portfoliem VMware Tanzu & Kubernetes. Má vysokoškolské vzdělání v oboru telekomunikací a celou svou kariéru působil v IT průmyslu. Před VMware vedl tým architektů řešení Red Hat OpenShift v EMEA, pracoval jako architekt platformy EMEA v Pivotal a měl různé poradenské a prodejní role ve společnostech jako IBM a EMC. Podílel se také jako nezávislý vývojář SW a architekt pro několik open source projektů a start-upů. Žije v Madridu (Španělsko).

 

 


Kategorie: Novinky a hlavní zprávy

Tagy: , , ,

Související články

Zveřejněno 21/02/2018 by blogsadmin

Dokonale fungující partnerství pomáhá vytvářet mimořádnou zákaznickou zkušenost

By Kirsten Cox, Vice President Marketing, EMEA, VMware Jedním z aktuálně nejvýznamnějších trendů digitální transformace je snaha o zajištění maximálního komfortu pro zákazníků i zaměstnance. Zkušenost zákazníků a interních uživatelů byla i stěžejním tématem na letošní konferenci VMworld Europe. Ukazuje se, že převratné moderní technologie – jako cloud, mobilita a nové přístupy k bezpečnosti – napomáhají takové […]

Zveřejněno 13/07/2020 by vmwareczechrepublic

Modernizace aplikací: další skvělá příležitost pro distributory

Aplikace dnes stojí v centru pozornosti. Jsou klíčovým aspektem dnešních úspěšných digitálně transformačních snah – umožňují podnikům generovat nové zdroje zisku poskytováním důležitých personalizovaných digitálních zkušeností svým zákazníkům.

Zveřejněno 14/12/2017 by blogsadmin

Rakuten Group: jak nejlépe využít inovace a zachovat si při tom kontrolu nad IT

Nick Tramontin, EU Infrastructure & Operations Manager, Rakuten Group Společnost Rakuten Group patří mezi největší světové poskytovatele internetových služeb. Byla založena v Japonsku v roce 1997 jako online tržiště. Od té doby uskutečnila řadu akvizic a rozrostla se po celém světě.  Převzala mimo jiné firmy Priceminister (Francie), Rakuten Deutschland – dříve Tradoria (Německo), Play.com (velká Británie) a […]

Komentáře

Zatím žádné komentáře

Add a comment

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy