Avi Networks se stává součástí VMware

Posted on 02/10/2019

 

Tom Gillis, viceprezident a generální ředitel divize síťových a bezpečnostních řešení

Když jsme oznámili úmysl převzít Avi Networks, vyvolalo to bouřlivé nadšení mezi našimi klienty, analytiky i našimi vlastními zaměstnanci. Jeden analytik IDC napsal: „Oznámením úmyslu převzít dodavatele softwarového kontroléru pro poskytování aplikací Avi Networks společnost VMware jednak vstupuje na trh ADC, jednak transformuje své datové centrum NSX a multicloudový síťově virtualizační overlay (NVO) na kompletní architekturu SDN s vrstvami 2-7 (1).

Obě firmy se pozoruhodně shodují v pohledu na směřování vývoje síťových technologií a datových center tak, aby fungovala jako veřejné cloudy a pomáhala podnikům naplno využít svůj digitální potenciál. Proto mě těší, že mohu oznámit uzavření akvizice Avi Networks společností VMware. Avi Networks se tím oficiálně natrvalo stává součástí rodiny VMware.

Pat Gelsinger mnohokrát hovořil o tom, že cílem VMware je prosazovat automatizaci všeho. Akvizice Avi nás posouvá o krok blíže tomuto cíli. Týmy VMware a Avi Networks budou společně pracovat na naplňování vize virtuální cloudové sítě, budování komplexního řešení se službami na vrstvách L2-L7 a přenosu principů veřejného cloudu do lokálních prostředí. Platformu Avi představíme našim zákazníkům a partnerům, abychom jim pomohli zavádět softwarově definované poskytování aplikací v datových centrech a cloudech, a budeme nadále spolupracovat s našimi technologickými partnery kvůli zajištění interoperability.

Aplikace jsou základem fungování moderního podniku. Podniky potřebují poskytovat a aktualizovat aplikace rychleji a konzistentněji v různých cloudových prostředích. Předpokladem úspěchu je automatizace všeho, především veškerých síťových a aplikačních služeb v privátních a veřejných cloudech, která zajistí vývojářům samoobslužnost, aby mohli pracovat rychle a flexibilně, jak podnik potřebuje. Vedle automatizovaného poskytování zdrojů potřebuje podnikové IT kompletní přehled o zkušenosti uživatelů a výkonu aplikací.

S Avi Networks pod křídly bude VMware moci nabízet jedinou kompletní softwarově definovanou síťovou platformu na trhu pokrývající všechny vrstvy od L2 po L7 pro moderní multicloudová prostředí, založenou na jednotné architektuře. VMware bude moci nabízet jak integrované funkce vyvažování zátěže jako součást VMware NSX, tak pokročilé samostatné ADC řešení zahrnující globální vyvažování serverové zátěže, firewall webových aplikací (WAF) a pokročilé analytické a monitorovací schopnosti.

Celému týmu Avi, který dovedl firmu až sem, vyvinul úžasnou sadu produktů a vybudoval mimořádnou firemní kulturu, gratulujeme a vítáme všechny ve VMware.

Tom

 


Category: Zprávy

Tags: , ,

Related Articles

Posted on 08/07/2019 by vmwareczechrepublic

Platforma Kubernetes bude v roce 2019 hrát ústřední roli

Na rychlosti v podnikání záleží a nové nápady, nové produkty a nové strategie vyžadují hbitost a svěží přístup. Jeff Bezos zdůrazňuje nutnost „kvalitních a chytrých rozhodnutí“.

5 minute read
Posted on 06/06/2019 by vmwareczechrepublic

Pět důvodů, proč cloud může podnikovému IT pomoci realizovat inovace

Proměnlivé podmínky na trhu a nepředvídatelnost podnikání v globální ekonomice spolu s dosud nebývalou rychlostí technického pokroku nutí podniky jednat rychleji než dříve. Z toho důvody přestaly vyhovovat tradiční přístupy k realizaci nových myšlenek.

6 minute read
Posted on 26/06/2019 by vmwareczechrepublic

Proč se Česká republika z hlediska technologií řadí k nejatraktivnějším oblastem v Evropě

Do technologického sektoru v České republice proudí investice na rekordní úrovni, plánované investice do průmyslu překračují 21 miliard Kč (asi 900 milionů USD) a svou působnost zde rozšiřují globální firmy z oblasti IT, včetně společnosti VMware.

5 minute read

Comments

No comments yet

Add a comment

Your email address will not be published.

*

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy