Pat Gelsinger z VMware vyhlášen generálním ředitelem roku podle serveru Glassdoor

Zveřejněno 22/07/2019 by vmwareczechrepublic
Upozornění: tento článek je starší než jeden rok a nemusí obsahovat aktuální informace.

Pracovní server Glassdoor  20. června 2019 uveřejnil svoji každoroční anketu top generálních ředitelů a Pat Gelsinger z VMware byl jmenován nejlepším mezi velkými firmami ze Spojených států.

Gelsinger obdržel 99% skóre na stupnici spokojenosti a poskočil o 77 pozic dopředu ve srovnání s minulým rokem. Na vrchol žebříčku se tak dostal poprvé v kariéře. Tento úspěch byl připsán z části jeho podpoře firemní kultury a neustávajícím důrazem na inovaci.

Podle Gelsingera je: “kultivace inovativní firemní kultury ve VMware důležitá pro všechny, zejména teď když vstupujeme do další fáze růstu. Naše pracovní prostředí je jedním z mála, kde lidé rozumí příležitosti přeměnit nemožné v nepostradatelné.”

“Ve VMware se snažíme inovovat všechno, co děláme, a hledáme zájemce, kteří sdílejí naši touhu a nadšení pro řešení nejsložitějších problémů jimž čelí zákazníci, a kteří se chtějí zásadním způsobem zasadit o technologie budoucnosti.”

Pro vice informací z interview s Patem Gelsingerem, navštivte tento blog (v angličtině): https://www.glassdoor.com/blog/vmware/


Kategorie: Novinky a hlavní zprávy

Tagy: , ,

Související články

Komentáře

Zatím žádné komentáře

Add a comment

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy