Transformace hardwaru pomocí softwaru

Zveřejněno 01/04/2019 by vmwareczechrepublic
Upozornění: tento článek je starší než jeden rok a nemusí obsahovat aktuální informace.

Jsme si vědomi toho, že mnozí z našich zákazníků jsou strategickými partnery společností Cisco i VMware. Už řadu let nám říkají, že chtějí používat technologie od obou společností – společně. A nic jim v tom nebrání.

Není žádným tajemstvím, že sítě fungují lépe, když spolu hardware a software spolupracují. Neříkáme, že se máte zbavit hardwaru. Věříme, že fyzická infrastruktura je stále důležitá, ale jen samotný hardware nedokáže zajistit proaktivní přístup k zabezpečení, jaký vaše data vyžadují, ani provozní dokonalost. Ze svých stávajících investic do hardwaru vytěžíte víc, když při práci se sítěmi budete uplatňovat přístup, který klade na první místo software – umožní vám využívat to nejlepší z obou světů.

Zastaralý přístup vám neumožní plnit současné potřeby

Při používání tradičních sítí orientovaných na hardware hrozí riziko, že IT začne zaostávat, protože snižují produktivitu, jsou často zastaralé a zvyšují komplexnost cloudu. Rostoucí počet koncových bodů a prostředí stále více zvyšuje časovou náročnost jejich správy. Fyzické sítě nejsou intuitivní, což znamená, že se musejí jen dohadovat, co aplikace potřebují. A co je možná nejdůležitější, zabezpečení fyzické sítě není proaktivní, ale reaktivní, což vede k ohrožení dat.

Síť, která klade na první místo software

Integrovaná síť, která klade na první místo software, vám umožňuje eliminovat časově náročný a nákladný cyklus aktualizace hardwaru. Řešení VMware NSX poskytuje ucelené zabezpečení aplikací a dat a pomáhá pružněji reagovat na neustále se měnící obchodní potřeby. Uplatňování přístupu, který klade na první místo software, vám umožňuje vyrovnat se s pokračujícím růstem počtu uživatelů a zařízení a objemu dat bez přidávání dalších týmů a napnutého rozpočtu. Řešení NSX navíc podporují provozní dokonalost, protože automatizují procesy, snižují riziko lidské chyby a omezují čas vyžadovaný v důsledku opakovaného provádění úkolů.

Naše příručka „Software-Defined WAN For Dummies“ vysvětluje, jak přejít do distribuované sítě, která je jednodušší, flexibilnější a snáze spravovatelná. Není nutné se zbavovat stávajícího hardwaru. Příručku si můžete stáhnout zde.

 


Kategorie: Novinky a hlavní zprávy

Tagy:

Související články

No related posts found

Komentáře

Zatím žádné komentáře

Add a comment

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy