Přijďte se na konferenci VMworld 2018 Europe přesvědčit, jak HCI

Zveřejněno 24/10/2018 by vmwareczechrepublic
Upozornění: tento článek je starší než jeden rok a nemusí obsahovat aktuální informace.

Přijďte se na konferenci VMworld 2018 Europe přesvědčit, jak hyperkonvergovaná infrastruktura mění celé odvětví IT

Nick Cross, EMEA Senior Director HCI, VMware

Už za několik málo týdnů se uskuteční konference VMworld 2018 Europe, kde představíme nejnovější inovace, nabídneme školení, certifikace a odborné semináře, kde se stanete experty na infrastrukturu. Letošní, již dvacátý ročník naší oslavy zákazníků, partnerů a zaměstnanců z celého regionu má již definitivní podobu, kdy účast potvrdili význační myslitelé jako Yanbing Li, Christos Karamanolis, Corman Hogan nebo Duncan Epping, kteří se podělí o své vize budoucnosti IT. Pokud jste se již zaregistrovali, můžete si začít plánovat program ještě dnes. A pokud ještě nejste přihlášení, dlouho neotálejte!

Vše o špičkovém HCI softwaru VMware

Když už jsme zmínili budoucnost IT – na programu konference VMworld Europe je přes 30 odborných sekcí na téma hyperkonvergované infrastruktury (HCI), tedy softwarově definované technologie, která zásadně mění ukládání dat. Společnost VMware označují renomované výzkumné společnosti Gartner a Forrester Research za lídra na trhu HCI softwaru – viz studie Gartner Magic Quadrant a Forrester Wave: Hyperconverged Infrastructure Q3 2018. Další nezávislá analytická společnost, IDC, ve svém výzkumu IDC Worldwide Converged Systems Tracker přisuzuje VMware HCI nejrychlejší růst ze všech řešení na trhu a umisťuje VMware na nejvyšší pozici nebo mezi lídry trhu po pět čtvrtletí v řadě. Nezávislí analytici i zákazníci, kteří vyjadřují názor svými investicemi, potvrzují schopnost VMware HCI transformovat infrastrukturu pro ukládání dat, zlepšovat schopnost IT reagovat na potřeby podniku a zároveň snižovat celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Sekce zaměřené na hyperkonvergenci: pro každého něco

Možná nemáte s HCI žádné zkušenosti, možná pracujete ve firmě, která VMware HCI používá už léta, jako Discovery Limited. Tak nebo tak, máme pro vás odborné sekce, které byste si neměli nechat ujít – netechnické i vysoce technicky zaměřené. Dozvíte se o budoucnosti HCI, hybridním cloudu založeném na HCI, nejlepší praxi pro provozování pracovních zátěží příští generace a mnoho dalšího.

Začít můžete těmito pěti odbornými sekcemi zaměřenými na HCI:

PŘEDNÁŠKA ?

HCI a další inovace : Jak VMware přispívá k nové revoluci v datových centrech [HCI3728KE]

Yanbing Li, viceprezidentka a generální ředitelka obchodní jednotky úložišť a dostupnosti, John Gilmartin, viceprezident a generální ředitel obchodní jednotky integrovaných systémů, a Duncan Epping, hlavní technolog obchodní jednotky úložišť a dostupnosti, budou hovořit o dalších inovacích nad rámec HCI, včetně toho, jak jednoduše přejít od pouhých virtualizovaných serverů na skutečný digitální základ, který umožňuje provozovat libovolnou aplikaci v libovolném cloudu a zároveň uchránit dosavadní investice do infrastruktury. Pokud se zabýváte HCI, rozhodně si nenechte tuto přednášku ujít.

PANELOVÁ DISKUSE ?

Technicky zaměřená panelová diskuse zákazníků o jejich zkušenostech s VMware vSAN [HCI1615PE]

Čtyři různí zákazníci se zúčastní panelové debaty o jejich unikátních realizacích s využitím vSAN. Všichni tito zákazníci těží z výhod vSAN: úspornosti a efektivity, konvergence datových úložišť, zjednodušení prostředí a lepší škálovatelnosti. Každý z nich má jedinečný pohled na to, jak vSAN pomáhá vyřešit technické problémy a modernizovat datová centra. Lee Dilworth z týmu VMware EMEA Storage & Availability bude diskusi moderovat, udržovat ji živou a zajímavou a zapojovat do ní publikum.

ODBORNÁ SEKCE ?

Sekce o vizi HCI s „otcem vSAN [HCI1705BE a HCI1338BE]

Poslechněte si mistra: Christos Karamanolis, CTO a zakladatel vSAN bude hovořit o budoucnosti HCI ve dvou různých sekcích: jedné zaměřené na důležitost řízení životního cyklu dat v hybridním cloudu a druhé věnované ideálnímu provoznímu prostředí pro nativně cloudové aplikace, kde se k němu připojí hlavní technolog Cormac Hogan.

PŘEDNÁŠKA ?

Ukázka modernizace datového centra: jak na transformaci od datového centra po cloud  [DC3732KE] 

Rozšíření pondělního obecného programu o podrobnější informace a ukázky pro každého, kdo se zabývá modernizací datového centra a integrací s veřejným cloudem. Provozní ředitel VMware Raghu Raghuram bude hovořit o nejnovějších řešeních, která vám pomohou s přípravami na hybridní cloud.

ODBORNÁ SEKCE ?

Budoucnost vSAN a HCI [HCI1469BE]

Join Srinivasan Murari a Vijay Ramachandran, produktový a konstrukční manažer VMware, vysvětlí aktuální trendy na trhu hyperkonvergované infrastruktury a svoji vizi vývoje VMware vSAN.

Co je to Zóna HCI?

Navštivte Zónu HCI a podívejte se na vSAN v akci! Uvidíte stěžejní aplikace – od kontejnerizovaného MySQL přes SAP HANA po aplikace běžící na okraji sítě – vše na vSAN. Přijďte si pohovořit s experty o výhodách HCI od okraje přes jádro sítě po cloud.

Svá vSAN řešení představí tito partneři:

  • SAP HANA – Dell EMC VxRail
  • SQL Server – HPE
  • MySQL on Containers – Lenovo
  • Video Analytics – Cisco

Naplánujte si program na konferenci VMworld Europe – využijte naplno možnost zúčastnit se skvělých přednášek, seminářů a ukázek v Zóně HCI.

Pokud Vás zajímá úplné spektrum témat, kterým se na konferenci VMworld 2018 Europe budeme věnovat – od cloudu po digitální pracovní prostředí – podívejte se do katalogu zde a přizpůsobte si program podle svého.

VMworld 2018 Europe začíná Vámi. Zaregistrujte se ještě dnes.


Kategorie: Novinky a hlavní zprávy

Tagy:

Související články

Komentáře

Zatím žádné komentáře

Add a comment

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy