Jak může být vaší firmě užitečná virtuální cloudová síť

Zveřejněno 09/10/2018 by vmwareczechrepublic
Upozornění: tento článek je starší než jeden rok a nemusí obsahovat aktuální informace.

Síť, díky níž jste dospěli tam, kde jste, není tatáž, jakou budete potřebovat do budoucna.

Nové výkonné aplikace jsou dnes základem úspěchu podniků všech oborů a nástup nových převratných technologií jako internet věcí nebo edge computing znamená, že aplikace a data se nachází všude – v datovém centru, v cloudu, na pobočkách, v senzorech na okrajích sítě. Tradiční hardwarové sítě se však blíží hranicím svých fyzických možností.

Řešení nabízí koncept virtuální cloudové sítě (VCN), která poskytuje všeobecně dostupnou konektivitu a zabezpečení. Uživatel tak získává přístup k podnikovým technologiím prostřednictvím jakéhokoli cloudu, pro libovolný typ aplikace, jakoukoli službu a způsob přenosu dat. VCN dokáže připojit inteligentní vozidla, terénní pracovníky i senzory na větrné farmě v Severním moři – možnosti využití jsou takřka neomezené.

VCN představuje univerzální předivo, do něhož lze zapojit cokoli, co vyžaduje síťové připojení. Tím podniku poskytuje digitální základ pro budoucí rozvoj včetně rychlejších inovací, větší akceschopnosti a možnosti zaměřit se na to, co dokáže nejlépe.

Diagram znázorňuje, jak virtuální cloudová síť transformuje podniky a celá odvětví:


Kategorie: Novinky a hlavní zprávy

Tagy: , ,

Související články

Zveřejněno 25/11/2019 by vmwareczechrepublic

Výrobní process v Aircraft Industries

Výběr vSphere a vSAN učinil řadu procesů mnohem plynulejšími a bezpečnějšími. Spuštěním vSphere a vSAN na produkčních a výrobních serverech se každodenní úkoly pro pracovníky přiřazují mnohem snadněji.

Zveřejněno 08/11/2019 by vmwareczechrepublic

Co přinesl letošní VMworld českým a slovenským zákazníkům

Ohlédnutí za konferencí VMworld Europe 2019 z pohledu Elišky Jirovské, Country manažerky VMware pro Českou republiku a Slovensko

Zveřejněno 29/05/2018 by marcoa

Důvěra, správné technologie a data v rukou zaměstnanců zvyšují produktivitu

Zaměstnavatelé v dnešní době usilují o dosahování lepších výsledků bez dodatečných prostředků nebo dokonce s vynaložením nižších nákladů. Zvyšování efektivity, optimalizace, vymačkávání citronu – k popisu úsilí o dosažení maximálního užitku z dostupných zdrojů – IT hardwaru, kancelářských prostor a stále častěji pracovníků – se užívá řada různých výrazů. Hovoříme-li o pracovní síle, hlavním zaklínadlem […]

Komentáře

Zatím žádné komentáře

Add a comment

Your email address will not be published.

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy