Jak může být vaší firmě užitečná virtuální cloudová síť

Posted on 09/10/2018
DISCLAIMER: this article is older than one year and may not be up to date with recent events or newly available information.

Síť, díky níž jste dospěli tam, kde jste, není tatáž, jakou budete potřebovat do budoucna.

Nové výkonné aplikace jsou dnes základem úspěchu podniků všech oborů a nástup nových převratných technologií jako internet věcí nebo edge computing znamená, že aplikace a data se nachází všude – v datovém centru, v cloudu, na pobočkách, v senzorech na okrajích sítě. Tradiční hardwarové sítě se však blíží hranicím svých fyzických možností.

Řešení nabízí koncept virtuální cloudové sítě (VCN), která poskytuje všeobecně dostupnou konektivitu a zabezpečení. Uživatel tak získává přístup k podnikovým technologiím prostřednictvím jakéhokoli cloudu, pro libovolný typ aplikace, jakoukoli službu a způsob přenosu dat. VCN dokáže připojit inteligentní vozidla, terénní pracovníky i senzory na větrné farmě v Severním moři – možnosti využití jsou takřka neomezené.

VCN představuje univerzální předivo, do něhož lze zapojit cokoli, co vyžaduje síťové připojení. Tím podniku poskytuje digitální základ pro budoucí rozvoj včetně rychlejších inovací, větší akceschopnosti a možnosti zaměřit se na to, co dokáže nejlépe.

Diagram znázorňuje, jak virtuální cloudová síť transformuje podniky a celá odvětví:


Category: Mobility, SDDC, Virtualization

Tags: , ,

Related Articles

Posted on 02/02/2018 by blogsadmin

Predikce CIO k transformaci IT v roce 2018

Každoroční predikce pro IT vydávám již řadu let. Loni jsem se oznámkoval průměrnou trojkou za to, jak spolehlivé byly moje předpovědi na rok 2016. Když se podívám na předpovědi na rok 2017, mám mnohem lepší pocit, protože většina trendů, které jsem očekával, se uskutečňuje. To mě povzbudilo ke zpracování výhledu na rok 2018 a dále. […]

3 minute read
Posted on 23/07/2018 by vmwareczechrepublic

Závody v inovacích

Proč vás schopnost inovovat udrží ve hře Richard Bennett, Head of Accelerate & Advisory Services, VMware Rychleji, rychleji a ještě rychleji. Tempo, s jakým na trh přichází dosud nevídané produkty – od žárovky přes iPhone po elektromobil – stále stoupá, ale každá novinka se velmi rychle stává samozřejmostí. Jako podniky i jednotlivci máme stále vyšší nároky, […]

4 minute read
Posted on 20/06/2019 by vmwareczechrepublic

Nejen další „G“

Každý podnik v každém sektoru, který užívá sítě (tedy úplně každý), by měl nástup technologií 5G zohlednit ve svých plánech a uvažovat o jejich využití pro své obchodní cíle.

6 minute read

Comments

No comments yet

Add a comment

Your email address will not be published.

*

This site uses cookies to improve the user experience. By using this site you agree to the privacy policy